Sharp Aquos S2 iPhone 8 Modellerini Aratmayacak

ibrahim KIZILIRMAK 26 Tem 2017 Mobil 986  0

Akıllı telefon dünyasında trend değişmeye başladı. Yeni seri akıllı telefonlarda daha çok kullanışlı ve şık modeller tercih ediliyor. Tam ekran özellikli akıllı telefonlar, tamamen çerçevesiz modeller ve daha birçok detayla beraber özellikle amiral gemilerinde teknolojinin değişmeye başladığını gördük. Bu değişimin son üyelerinden birisinin de iPhone 8 modeli olması bekleniyor. Baştan sonra değişen iPhone modelleriyle beraber gelecek olan Apple’ın da son trendlere uyması bekleniyor. Hatta öyle ki yeni modelde bambaşka teknolojilerde öne çıkacak. iPhone 8’in artık nasıl teknolojilere sahip olacağını az çok biliyoruz. Herkes merakla beklenen bu özelliklerin resmiyet kazanacağı tanıtımı beklerken, ilginç bir gelişme de ortaya çıktı. Sharp Aquos S2 105 Limited adıyla ortaya çıkan yeni bir telefon yeni iPhone modelinden önce beklenen teknolojileri sunuyor.

Sharp Aquos S2 Nasıl Özelliklere Sahip Olacak?

Bugün paylaşılan görsellere göre Sharp Aquos S2 105 Limited modeli bambaşka teknolojilere sahip olacak. Arka kısımda tıpkı uzun süredir iPhone 8 modeli için konuşulan dikey çift kamera kullanımına yer verdiği görülen Sharp Aquos S2 akıllı telefonlarının, ön kısımda da tamamen ekrandan oluşan bir telefon olduğu görülüyor.

Sharp Aquos S2

Üstelik hala Apple’ın kullanıp kullanmayacağı bilinmeyen ekran paneli altında parmak izi sensörlerinin Sharp Aquos S2 modelinin içerisinde yer alması bekleniyor. İlk paylaşımla beraber yeni seri akıllı telefonların ekran çözünürlüğünün de 4K olması bekleniyor. Muhtemelen Snapdragon 845 işlemcileriyle beraber gelecek olan Sharp Aquos S2 105 Limited modelinin tüm bu teknolojilerle beraber az önce açıklanan bilgilere göre 8 Ağustos tarihinde tanıtılacak.

Sharp Aquos S2

Apple’ın yeni serisinin bile önüne geçecek olan Sharp Aquos S2 akıllı telefonlarının daha ne gibi detayları olacağını da bu tanıtımla beraber ortaya çıkmış olacak. Tanıtım tarihinin kesinleşmesini sağlayan afiş görsellerinin de paylaşılmasıyla beraber Sharp Aquos S2 modeli ne kadar iddialı olduğunu göstermiş oldu. Bakalım Apple’a karşı ne kadar başarı elde edecek?

BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)