Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 27 Ara 2021 Mobil 367  0

Poco markasının X3 GT modeline yönelik olarak yazılım güncellemesi yayınlandı. Güncelleme ülkemize de ulaştı.

Akıllı telefonların güncel ve güvenli kalabilmesi açısından yazılım güncellemeleri bir hayli önem arz etmekte olup, Poco markası bu doğrultuda güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Poco X3 GT telefonuna yeni bir yazılım güncellemesi geldi.

Poco X3 GT MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi ülkemizde dağıtıma sunuldu. Güncelleme MIUI 13 öncesi beklenen büyük çaplı bir X3 GT güncellemesi olup, telefona MIUI 12.5.4.0 RKPTRXM sürüm numarası ile geliyor. Dosya boyutu 660 MB olan yazılım güncellemesi içerisinde Aralık aylına ait güvenlik düzeltmelerini de barındırıyor. Böylece telefon yazılımsal olarak daha güvenli hale geliyor.

Güncelleme cihaza MIUI 12.5 sürümünü kazandırmakta olup, ülkemizde aktif hale gelen güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi öneriyoruz.

Poco X3 GT Özelliklerini Hatırlayalım:

Akıllı telefonun 6.6 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde 120 Hz tazeleme hızı bulunan ekranı bulunmakta olup, cihaz Dimensity 1100 işlemci ile çalışıyor. RAM ve depolama alanı olarak iki farklı seçenekle satılmakta olan ürünün 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı sürümü, aynı zamanda 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sürümü bulunuyor. Cihazın 5000 mAh büyüklüğünde 67 watt hızlı şarj destekli bataryası bulunmakta.

Etiketler: , ,
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)