Palm Akıllı Telefonu Bir Kez Daha Gündemde!

Fahri Gün 29 Mar 2018 Mobil 438  0

Daha önce pek çok kez hakkında sızıntılar paylaşılan fakat bir türlü ortaya çıkmayan Palm akıllı telefonu ile ilgili bilgilere bir yenisi daha eklendi. İddialara göre çok yakında yeni bir Palm akıllı telefonu göreceğiz.

Akıllı telefon kategorisinde hali hazırda çok fazla marka mücadele ediyor. Bu durum tüketicinin yararına oluyor çünkü pazarda oluşan rekabet fiyatlarda indirimler yapılmasını da sağlayıp tekelciliğin önüne geçiyor. Son yıllarda Motorola, Nokia gibi şirketlerin de atılımı ile birlikte pazar çok daha çetin bir hale geldi. Şimdi de bir başka markanın katılımı söz konusu.

İddialara göre Palm akıllı telefonları çok yakında satışa sunulacak. Cihazların Android işletim sistemi ile geleceği konuşulurken söz konusu sızıntılar ilk olarak geçen yılın Ağustos ayında ortaya çıkmıştı. Fakat akabinde Palm markası ile ilgili TCL’nin akıllı telefon alanında bir planının olmadığı ifade edilmişti. Şimdi de bir kez daha TCL’nin Palm akıllı telefonları ile geleceği iddia ediliyor. Yeni sızıntıya göre TCL, Verizon ile irtibata geçti ve ortaklıı canlandırıyor.

TCL, bundan 3 yıl önce Palm’ı satın aldı ve BlackBerry cihazları üretme hakkını da elinde bulundurmasıyla dikkat çekmişti. Bakalım TCL gerçekten de Palm marka akıllı telefon ile karşımıza çıkacak mı?

Etiketler: ,
Vivo Y52s 5G Teknik Özellikleri Belli Oldu
En İyi Selfie Kamerasına Sahip Akıllı Telefonlar ( Aralık 2020)
Kasım Ayının En İyi Android Telefonları
iPhone 12 Serisinde Sık Karşılaşılan Sorunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)