Mate 20 Pro Modeline Güncelleme Geldi

Fahri Gün 05 May 2019 Mobil 265  0

Huawei Mate serisinden Mate 20 Pro için yeni bir güncelleme çıktı. Peki güncelleme neleri değiştiriyor? Gelin yakından bakalım.

Mate 20 serisi Huawei için oldukça önemli bir seri oldu. Ülkemiz de dahil pek çok pazarda Huawei’nin büyük başarılar yakalamasını sağladı.

Mate 20 Pro için güncelleme çıktı

Huawei, Mate 20 serisine kullanıcılar tarafından gösterilen büyük ilgiyi karşılıksız bırakmamakta kararlı ve bu doğrultuda karşımıza yeni bir güncelleme daha çıkardı. Mate 20 Pro modeline yazılım güncellemesi geldi.

140 MB boyutunda

Çıkan güncelleme Nisan ayına ait güvenlik paketini içerisinde barındırmakta olup toplam 140 MB dosya boyutuna sahip. Güncelleme henüz kademeli bir şekilde dağıtılıyor ve bu yüzden her cihaza ulaşması biraz zaman alabilir.

EMUI güncellemesi de bekleniyor

Güvenlik güncellemeleri kuşkusuz bir telefon için yayınlanan en önemli güncelleme ancak Mate 20 Pro kullanıcılarının beklediği esas güncelleme bu değil. Kullanıcılar bir süredir yeni EMUI sürümünün ulaşmasını bekliyor. Buna dair de adımlar atan Huawei yakında EMUI güncellemesini de sunacak gibi gözüküyor.
Etiketler:
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!
Galaxy A52 4G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)