Mate 20 Pro Modeline Güncelleme Geldi

Fahri Gün 05 May 2019 Mobil 236  0

Huawei Mate serisinden Mate 20 Pro için yeni bir güncelleme çıktı. Peki güncelleme neleri değiştiriyor? Gelin yakından bakalım.

Mate 20 serisi Huawei için oldukça önemli bir seri oldu. Ülkemiz de dahil pek çok pazarda Huawei’nin büyük başarılar yakalamasını sağladı.

Mate 20 Pro için güncelleme çıktı

Huawei, Mate 20 serisine kullanıcılar tarafından gösterilen büyük ilgiyi karşılıksız bırakmamakta kararlı ve bu doğrultuda karşımıza yeni bir güncelleme daha çıkardı. Mate 20 Pro modeline yazılım güncellemesi geldi.

140 MB boyutunda

Çıkan güncelleme Nisan ayına ait güvenlik paketini içerisinde barındırmakta olup toplam 140 MB dosya boyutuna sahip. Güncelleme henüz kademeli bir şekilde dağıtılıyor ve bu yüzden her cihaza ulaşması biraz zaman alabilir.

EMUI güncellemesi de bekleniyor

Güvenlik güncellemeleri kuşkusuz bir telefon için yayınlanan en önemli güncelleme ancak Mate 20 Pro kullanıcılarının beklediği esas güncelleme bu değil. Kullanıcılar bir süredir yeni EMUI sürümünün ulaşmasını bekliyor. Buna dair de adımlar atan Huawei yakında EMUI güncellemesini de sunacak gibi gözüküyor.
Etiketler:
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)