Mate 10 Lite Modeline İlişkin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı

Fahri Gün 18 Tem 2019 Mobil 244  0

Günümüzün en fazla kullanılan akıllı telefon markalarından Huawei’nin Mate 10 Lite akıllı telefonuna dair yeni bir güncelleme paylaşıldı. İşte detaylar…

Android akıllı telefonlar günümüzde kuşkusuz ki bir hayli yaygın. Huawei şirketi de şu an için Android işletim sistemli akıllı telefonlara yer veriyor. Android güncellemelerini düzenli aralıklarla kullanıcılarıyla buluşturan Huawei, şimdi de Mate 10 Lite güncellemesine yer verdi.

Güncelleme boyutu 136 MB

Aslında Mate 10 Lite için hemen bir güncelleme yayınlanması beklenmiyordu. Dolayısıyla bir sürpriz yapıldığını söylemek mümkün. Yayınlanan güncelleme toplam 136 MB dosya büyüklüğüne sahip olup C432 RNE-L21 8.0.0.344 yapı numarasıyla gelmekte.

Güvenlik odaklı

Güncelleme güvenlik odaklı olup Haziran ayına ait güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta. Aynı zamanda sistem kararlılığını da beraberinde getirmekte. Dolayısıyla daha hızlı çalışan, daha güvenli bir akıllı telefona sahip olmak için bu güncellemeyi muhakkak edinmenizi öneriyoruz.

Mate 10 lite özelliklerini hatırlayalım

Cihazda 5.99 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekran yer almakta. Kirin 659 işlemciyle gelen telefon 4 GB RAM , 64 GB dahili depolama alanı içermekte. 16 + 2 MP arka kamerası bulunan telefonun ön kısmında da 13 + 2 MP selfie kamerası bulunmakta.
Etiketler: ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)