LG V30

LG V30 Tasarım Şablonu Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 31 Tem 2017 Mobil 705  0

Ağustos ayı akıllı telefon dünyası için bir hayli hareketli geçecek. Öyle ki Ağustos ayı içerisinde birçok yeni modelin tanıtılacağını ve amiral gemisi serilerine yeni telefonların ekleneceğini biliyoruz. Başta Note 8 modelinin tanıtımı merakla beklenirken IFA 2017 etkinliği kapsamında daha birçok modelinde tanıtıldığını göreceğiz. Bu modeller içerisinde en çok merak edilen serilerden birisi de LG V30 serisi olacak. LG markasının amiral gemisi akıllı telefonları olacak olan ve LG G6 modelinin bile üstüne çıkacak olan LG V30 akıllı telefonlarının tanıtımlarının ise 31 Ağustos tarihinde yapılması bekleniyor. Tanıtıma çok kısa bir süre kala telefonların detayları ise bir bir görülmeye başlandı. Son olarak yeni modelin tasarım şablonu ortaya çıktı.

LG V30 Tasarımındaki Tüm Detaylar

Bugün ortaya çıkan detaylara bakacak olursak, yeni model LG V20 akıllı telefonlarına bir hayli benzeyecek gibi gözüküyor. Yine arka kısımda yan yana çift kamera kullanımı yapıldığı görülen akıllı telefonların, kameraların hemen altında ise parmak izi sensörleriyle öne çıktığı görülüyor.

 LG V30

Bunun dışında ön kısma geldiğimizde ise artık çift ekran yerine çok daha geniş bir ekran kullanımı yapıldığını göreceğiz. FullVision teknolojisine bu seride de yer verecek olan markanın neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip olacağı ve son LG serilerinde kullanıma başarılı teknolojilere sahip olacağını göreceğiz.

FullVision teknolojisinin ise şimdiden bir hayli öne çıkan bir teknoloji olduğu ve LG V30 modellerine de artısının bir hayli fazla olduğunu belirtmek gerekiyor. Teknik detaylar konusunda da bilgiler var fakat tasarım için değerlendirecek olursak yeni akıllı telefonların markanın şimdiye kadarki en başarılı akıllı telefonlarını sunmaya hazırlandığını söyleyebiliriz. Başarılı tasarımın artık güçlü teknik özelliklerle desteklenmesi durumu söz konusu olacak. Bakalım yeni modelde daha ne gibi sürprizler yer alacak?

Etiketler: , ,
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)