LG G8 Pil Özellikleri Nasıl Olacak? İşte İlk Detaylar!

Fahri Gün 03 Şub 2019 Mobil 315  0

LG G8 telefonunun özelliklerine dair yeni önemli gelişmeler var. Sızıntılara göre telefon 3.400 mAh bataryaya sahip.

LG markası ile ilgili son zamanlarda pek çok iddia mevcut. Bu iddialardan biri şirketin zor bir durumda olduğu yönünde. LG ise yeni akıllı telefonları ile MWC 2019’a yoğun bir şekilde hazırlanıyor. Şirketin en çok merak edilen telefonu ise LG G8. Yeni G8 modeli Brezilya’da onaylanan 3.400 mAh büyüklüğünde bataryayla gelecek gibi gözüküyor.

LG G8 batarya performansı nasıl olacak?

Hatırlarsanız LG G7 modelinde 3.000 mAh batarya kullanılmıştı. LG G8 ise 3.4000 mAh batarya ile aşağı yukarı bir performans tahmini yapmamızı sağlıyor. Ancak kullanıcıları ne kadar süre tatmin edeceği konusunda bir çıkarım yapmamız zor. Açıkçası iyimser değiliz. Çünkü son zamanlarda amiral gemisi LG modellerinin batarya performanslarının biraz düşük olduğu aşikar.

Kamerası nasıl olacak?

Telefonun kamera özellikleri de merak ediliyordu. Sızıntılara göre telefonun arka kısmında çift kamera bulunacak. Parmak izi tarayıcısı ekranın içine değil telefonun arka kısmına gömülü olacak. Kamera ile ilgili Galaxy S10, Mate 10 Pro gibi devlerle rekabet edeceği için işi epey zor olan G8, LG tarafından ikinci plana da atılmış olabilir. Çünkü çift kameranın cazibesi giderek düşüyor. Pek çok marka artık üç, dört kameralı çok güçlü akıllı telefonlar sunuyor. Ancak elbette bu çift kameranın nasıl özelliklere sahip olduğu da son derece önemli bir konu.

Snapdragon 855 işlemci ve Quad HD ekranla gelecek

LG G8’in Quad HD çözünürlüğe sahip 6.01 inç büyüklüğünde ekrana sahip olması ve Snapdragon 855 işlemcisinden güç alması bekleniyor. Bu açıdan bekleneni verecek gibi gözüküyor. Telefon ile ilgili daha fazla detay ve elbette resmi bilgiler için LG tarafından yapılacak olan tanıtımı beklememiz gerekiyor. LG, yeni telefonuyla eski stratejik önemini tekrar kazanabilecek mi? İşte bunu bekleyip göreceğiz.
Etiketler:
Android İşletim Sisteminde Şifre Kaldırma Yöntemi
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)