Battle Brothers Yeni DLC Gelecek Olan Özellikler

Fahri Gün 04 Şub 2019 Oyun 437  0

Sevilen oyunlardan Battle Brothers için bir DLC çıkıyor. Güncellemeyle birlikte oyuna pek çok özellik dahil ediliyor.

Orta çağ atmosferiyle dikkat çeken ve beğeni toplayan Battle Brothers, tek oyunculu bir yapıya sahip. Oyun iki yıl önce piyasaya sürüldü ve iki yıl içerisinde genişleme paketleri almayı sürdürdü. Şu ana kadar üç farklı DLC ile buluşan oyunun geliştiricisi, geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundu. Açıklamada yeni bir genişleme paketi üzerinde çalışıldığı vurgulandı.

Kuzey’in Savaşçıları geliyor!

Yayınlanacak olan DLC’nin ismi de açıklandı. DLC, Kuzey’in Savaşçıları ismine sahip olacak. Maalesef ücretsiz olarak verilmeyecek. Oynamak isteyen oyuncuların ekstra para ödemesi gerekecek. Genişlemenin getireceği özellikleri başında yeni sözleşmeler, zırhlar, silahlar ve yerler bulunuyor. Pek çok yeni olaya da şahit olabileceksiniz. Genel itibariyle oyuncular daha zengin bir evrende oynamaya başlayacak. DLC’nin tam olarak ne zaman geleceği duyurulmadı. Bu konuda gelişmelerin takipçisi olacağız.

Battle Brothers Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: 1.2 GHz ve üzeri çekirdek hızına sahip herhangi bir işlemci
  • Grafik Kartı: OpenGL 3,3 DESTEKLİ 512 MB vRAM ve üzeri GPU
  • RAM: 1 GB
  • Depolama Alanı: 1500 MB
  • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Oyunun şu an tüm DLC’lerle birlikteki satış rakamı 64 TL. Fiyatın Steam için geçerli olduğunu belirtelim. Steam üzerinde binlerce kişi tarafından oynanan oyun genel itibariyle Çok Olumlu notu aldı. Zorlayıcı bir strateji oyunu arayanlara önerebiliriz.
Etiketler:
Mafia Trilogy Fiyatı Yarı Yarıya İndi
Dead Cells, Hafta Sonuna Özel İndirim Aldı
FIFA 22 Yılbaşına Özel İndirim Aldı
Steam’de Büyük Kış İndirimi Başladı!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)