J7 Pro Modeline Dair Yeni Güncelleme Yayınlandı

Fahri Gün 13 Tem 2019 Mobil 399  0

Samsung markasının önemli akıllı telefonlarından biri olan Samsung Galaxy J7 Pro modeline ilişkin yeni bir güncelleme yayınlandı.

Samsung günümüzde en önemli akılı telefon şirketlerinden biri. Hali hazırda pazarda liderlik koltuğunda olan Samsung, her geçen gün satış hacmini daha da yukarıya çekiyor. Samsung’un Galaxy J7 Pro akıllı telefonu özellikle ülkemizde büyük bir ilgi odağı olmuştu. Galaxy J7 Pro akıllı telefonuna dair şimdi yeni bir güncellemeye yer verildi. Çıkan güncelleme güvenlik üzerine kurulu. Güncelleme henüz yalnızca bazı ülkelerde aktif durumda. Telefonun güvenlik düzeyini daha iyi bir seviyeye çıkaran güncelleme J730GDXU6CSF5 yapı numarasıyla karşımıza çıkmakta. Güncelleme telefona Dijital Refah özelliğini de sunmakta. Telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için Ayarlar ekranını kullanabilirsiniz.

Galaxy J7 Pro özelliklerini hatırlayalım:

5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüğünde ekran, Exynos 7 Octa 7870 işlemci, 3600 mAh batarya, 3 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı, 13 MP arka 13 MP ön kamera, ön kısımda parmak izi okuyucu…
Etiketler: ,
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu
Asgari Ücretle Alınabilecek Giriş Segment Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)