Galaxy S9, Kullanıcıların Seveceği Yeni Bir Özellik Kazandı

Fahri Gün 18 May 2019 Mobil 170  0

Akıllı telefonlar piyasaya sürüldükten sonra uzun süre yazılım güncellemelerinden yararlanabiliyor. Bunun örneklerinden olan Galaxy S9 Plus telefonu için şimdi bir güncelleme daha yayınlandı.

Samsung’un en değerli akıllı telefon serilerinden biri olan Galaxy S’in içerisinde yer alan S9 Plus akıllı telefonu, Samsung tarafından yazılımsal olarak desteklenmeye devam ediyor. Telefon için kamera tarafında yeni bir güncelleme yayınlandı.

Kamera iyileştirmeleri sunuyor

Yayınlanan yeni güncelleme kamera tarafında önemli iyileştirmeler sağlıyor. Kamera performansı bir akıllı telefon hususunda son derece mühimdir. Dolayısıyla Galaxy S9 Plus modelinin kamera yeteneklerinin geliştirilmesi bakımından da bu güncelleme önem teşkil ediyor.

Aynı zamanda bir güvenlik güncellemesi

Güncelleme kamera iyileştirmelerinin haricinde aynı zamanda güvenlik iyileştirmelerinde de bulunuyor. Bir akıllı telefonun güvenli olması kuşkusuz ki oldukça önemlidir. Samsung, Galaxy S9 Plus için düzenli olarak güvenlik yamaları dahil ediyor ve bunlara şimdi bir yenisini daha eklemiş gözüküyor.

Güncelleme kademeli dağıtılıyor

Güncelleme kademeli bir şekilde dağıtılmakta olup daha iyi bir Galaxy S9 Plus deneyimi açısından yayınlanan bu güncellemeyi muhakkak edinmenizi öneririz. S9 Plus’ın uzun bir süre daha yazılım güncellemelerinden faydalanacağını belirtelim.
Etiketler:
Şimdiden 2020’nin Enlerine Giren Telefon : OnePlus 8 Pro
Huawei Mate 40 Telefonu Ses Sistemiyle İddialı Geliyor
Nokia 2 , 3 Serisine Hard Reset Atma Yöntemi
Galaxy J6 Plus Telefonunda Ekran Görüntüsü Alma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)