Galaxy S10’a Bildirim Işığı Eklemek İçin Kullanabileceğiniz Uygulamalar

Fahri Gün 02 May 2019 Mobil 492  0

Samsung Galaxy S10 kullanıcıları için hazırladığımız yeni içeriğimizde bildirim ışığının nasıl dahil edilebileceğinden bahsediyoruz. İçeriğimizi inceleyerek kısa sürede öğrenebilirsiniz.


Bildirim ışığı akıllı telefon alanında uzun zamandır oturmuş bir gelenek haline geldi ancak yeni bazı modellerde artık bildirim ışıkları kullanılmıyor veya kullanılsa dahi gözle zor görülecek kadar ufak oluyor. Bazı kullanıcılar eski alışkanlıkları sebebiyle bildirim ışığı daha kolay geldiği için vazgeçemiyor ve bildirim ışığını muhakkak eklemeye çalışıyor. Galaxy S10 kullanıcıları, bildirim ışığını bazı yöntemleri kullanarak aktif hale getirebiliyor. Bunun için kullanılabilecek bazı araçlar var.


Holey Light


Holey Light mevzu bahis araçlardan biridir. Bu uygulama zengin içeriği ve sunduğu çözümlerle iyi bir deneyim sağlıyor. Ancak uygulamanın çok fazla izin talep ettiğini belirtelim. Bu da kesinikle dikkat edilmesi gereken noktalardan biri. Holey Light uygulamasının bir eksisi de garip bir arayüze sahip olması ve yüklemesinin oldukça yavaş olması. Uygulamayı kullanmadan önce bunu göz önünde bulundurmanızda yarar var.


Good Lock


Bu uygulama EdgeLighting+ eklentisiyle güncelleştirilmiş olup yeni pek çok özelliğe kavuştu. Bunlar özellikle de Galaxy S10, S10e ve S10+ ile ilgili. Good Lock uygulamasının en büyük eksikliği pek çok popüler uygulama için destek sunmuyor olması. Daha çok aramalar ve bazı belli başlı uygulamalarda efektleri kullanılabilir oluyor.


Arc Lighting


Bahsedeceğimiz son uygulama ise Arc Lighting olup, özellikle kullanışlılığı ile dikkat çeken bu uygulama basit ve fonksiyonel haliyle kullanıcıların hoşuna gidiyor. Ancak Arc Lighting’in fazla pil harcamak gibi önemli bir dezavantajı da bulunuyor. Bu yüzden şarj sıkıntısı yaşayan akıllı telefonlar için pek önerilmiyor.
Telefonu Aramalara Kapatma Yöntemi (Android)
Moto X30 Pro Telefonunun Tanıtılmadan Satışa Sunulması Bekleniyor
Hava Durumu Alanında En Başarılı Uygulamalar
Vivo V25e Teknik Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)