Counter Strike

Eski Ancak Hala Büyük İlgi Gören Efsanevi 5 Oyun

Fahri Gün 01 May 2019 Oyun 336  0

Bazı oyunlar vardır ki çıkış tarihlerinin üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin hala geçerliliğini korur ve büyük bir ilgiyle takip edilip oynanır. Hazırladığımız yeni makalemizde bu oyunlara değiniyoruz.

Counter Strike


Bu seri oyun dünyasında çok büyük bir şöhrete sahip. Uzun yıllar önce piyasaya sürülmesine karşın günümüzde hala oldukça popüler. Özellikle Counter Strike Global Offensive oyunu hala büyük bir ilgi görüyor.


Metin 2


İlk kez 2004 yılında piyasaya sürülen Metin 2 oyunu, türünün en popüler oyunlarından biri. Piyasaya sürülmesinin üzerinden 15 yıllık bir süre geçmesine rağmen hala yoğun bir ilgi görüyor. Bir dönem özellikle internet kafelerin vazgeçilmezi oldu.


Mount Blade Warband


Bu oyun, video oyunu kategorisinde ülke adına gururlanmamızı sağlayan çok önemli bir eserdi. Ancak Mount Blade serisi için çok uzun zamandır yeni bir oyun çıkmadı. Oyuncular büyük bir heyecanla Mount Blade 2 Bannerlord’un çıkmasını bekliyor fakat çıkış tarihi hala belli değil. Oyun yıllardır geliştirme aşamasında. Işte bu yüzden Mount Blade evrenini çok seven oyuncular mecburen hala Mount Blade Warband oynuyor.


GTA Vice City


GTA serisi için bu zamana kadar çok fazla oyun çıktı ve hepsi de epey sevildi ancak GTA Vice City bunlar arasında çok başka bir yere sahip. Ne kadar iyi oyun çıkarsa çıksın hala bilgisayarımızın bir köşesinde 1 – 2 GB’lık GTA Vice City vardır ve oynanmaya hazır vaziyette beklemektedir.


Age of Empires 2


Ne kadar zaman geçerse geçsin Age of Empires 2 oyununun yeri strateji oyunları kategorisinde her daim ayrı oldu. Oyun çıkalı çok uzun zaman oldu ancak hala oyuncular başında saatler harcıyor. Oyuna hala muazzam bir ilginin olduğunu gören Microsoft, çeşitli ek paketler sunmayı ihmal etmiyor.

Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)