Galaxy J3 2017 Telefonu Android Oreo Güncellemesi Aldı

Fahri Gün 14 Ağu 2018 Mobil 248  0

Samsung, Galaxy modelleri için güncellemeler paylaşmaya devam ediyor. Bu kezde Galaxy J3 2017 telefonu için Oreo güncellemesi yayınladı. 

Dünyanın en çok akıllı telefon satan teknoloji şirketi olan Samsung, Galaxy serisi telefonlar için Oreo güncellemesi yayınlamaya devam ediyor.  Şimdi de iki model için daha güncelleme sundu. Bunlardan biri Samsung Galaxy J3. J3 uzun yıllardır Samsung’un önemli telefonlarından biri ve her yıl bir farklı modeli çıkarılıyor. Son Android Oreo güncellemesi alan telefon ise J3’ün 2017 versiyonu oldu. J3 2017, Samsung tarafından dağıtılan bir güncelleme ile Android Ore 8.0’a yükseldi.

Güncellemeyi alan bir diğer telefon ise Galaxy C9 Pro. Söz konusu telefon için de bir süredir Android Oreo güncellemesinin geleceği konuşuluyordu. C9 Pro da Android 8.0 Oreo güncellemesiyle tanıştı. Böylece iki Galaxy serisi telefona daha güncelleme gelmiş oldu.

Güncellemeyle beraber telefonlara 3D Touch özelliği, gelişmiş bildirim yöntemi, picture in picture modu, galeride albüm özelliği, klasörler için renk özellikleri içeriyor. Aynı zamanda en son güvenlik iyileştirmeleri de bu güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunuluyor.

Güncelleme performans iyileştirmeleri de sağlıyor. Böylece daha stabil bir telefon kullanımı akıllı telefon sahiplerini bekliyor.

Xiaomi Mi 9T Avrupa’da Kendisini Gösterdi
Zenfone 4
ASUS’un Başı “Zen” Kelimesinden Dolayı Derde Girdi
Nokia 6.1 Plus Fiyatlarında Sürpriz İndirim
Mate 30 Pro Beklenenden Daha Erken Tanıtılacak

Yorum Yapmayı Unutmayın :)