Strange Brigade Oynanış Görüntüleri ve Pek Çok Detay Ortaya Çıktı!

Fahri Gün 15 Ağu 2018 Oyun 455  0

Strange Brigade ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Oyunun geliştiricisi YouTube üzerinden oynanış görüntülerini paylaştı.

Macera oyunlarından hoşlananlar için hazırlanan Strange Brigade, yeni nesil grafiklerle fantastik bir savaş atmosferi sağlıyor. Oyun 28 Ağustos 2018 tarihinde resmen piyasaya sürülecek ve şu an Steam gibi çeşitli platformlar aracılığıyla ön satışı yapılıyor. Ön sipariş süresince oyunu normal fiyatından biraz daha uygun bir rakama almak mümkün. Normalde 77.00 TL olan Strange Brigade, şimdi yüzde 10 indirimle 69.30 TL’den satılıyor.

Rebellion tarafından geliştirilen ve yayıncılığını da yine Rebellion’un üstlendiği oyun hakkında yeni oynanış videosu ortaya çıktı. İşte paylaşılan video şu şekilde:

Güçlü bir oynanış sistemine sahip olacak olan Strange Brigade, efektleriyle ve zengin grafikleriyle dikkat çekiyor. Oyunda hem çoklu oyuncu hem tekli oyuncu seçenekleri bulunuyor. Yani isteyen bu oyunu tek başına oynayabiliyor. İsteyenler de arkadaşlarıyla beraber Strange Brigade deneyimi yaşayabiliyor. Ancak şu ana kadar görünen o ki oyun daha çok çoklu oyuncular için tasarlanmış. Yani tekli oyuncu modundan çok çoklu oyuncu moduna ağırlık verildiğini söyleyebiliriz. Bunun temel sebebi de son zamanlarda çoklu oyuncu modlarına karşı ilginin çoğalmış olması.

Strange Brigade toplam 13 dili desteklesede bizim dilimiz Türkçe için destek sunmuyor. Bu durum oyunun Türkiye’deki satış rakamlarının düşük kalmasına  sebebiyet verebilir. Ancak geliştiricinin Türkçe dil seçeneği eklemek için hala vakti var. Zira oyun iki hafta kadar sonra çıkışını gerçekleştirecek.

Oyunda gerçek dışı pek çok fantastik öğenin de yer aldığını belirtelim. Geliştirici her açıdan oyuncuya cazip gelecek bir oyun ortaya koymaya çalışmış. Başarılı olup olmadığını ise 28 Ağustos tarihinden itibaren test edip göreceğiz.

 

Etiketler: ,
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)