Counter Strike: GO Oyunu İçin MP5 Silahı Çıktı!

Fahri Gün 16 Ağu 2018 Oyun 270  0

Oyun dünyasının gelmiş geçmiş en popüler oyunlarından biri olan Counter Strike: Global Offensive için yeni bir silah çıktı. Silah susturuculu özelliğiyle dikkat çekiyor. 

Oyun dünyasında çok önemli bir yere sahip olan Valve, Counter Strike serisiyle çok konuşulmuştu. Günümüzde hala severek oynanan serinin son oyunu Counter Strike: Global Offensive için güncellemeler gelmeye devam ediyor. Valve oyun için yeni bir silah daha ekledi.

Yeni silahı aslında pek çok eski CS oyuncusu yakından tanıyor. Silah MP5. Susturuculu özelliğe sahip olan bu silah ‘Eski Dost’ olarak nitelendiriliyor. Bunun sebebi de oyunun önceki sürümlerinde zaten bulunuyor olması. Bu sürümde de yine MP5 silahını oynayabileceğiz.

Bu silahın en büyük özelliği hafif olması ve susturuculu özelliği bulunması. Bu sayede daha az dikkat çekerek rakiplerinizi temizlemeniz mümkün. Silah büyükü bir olasılıkla yakın mesafede daha etkili olacak. Counter Strike: Global Offensive oyuncularının bugünden itibaren silahı severek kullanmaya başlayacağını söyleyebiliriz.

Counter Strike Global Offensive Hakkında

Counter Strike serisinin son harikası olup oyun belli bir hikayeye dayanmaz. Harita üzerinde anti teröristler ve teröristler olmak üzere iki takım vardır. Bu takımlardan teröristler takımı bomba kurup o bombayı patlatmaya çalışır. Anti teröristler ise bombayı devre dışı bırakmak için uğraşır. Bombalar A veya B olarak belirtilen bölgelere kurulur. İki takımın çatışmaları da genellikle bu bölgeye çok yakın noktalar arasında veya bölgelerin tam ortasında gerçekleşir.

Oyunda isterseniz anti terörist isterseniz de terörist takımına katılabilirsiniz. Toplam 15 raunt süren bu müsabakalarda ilk 8’e ulaşan takım kazanır.

Etiketler:
Untitled Goose Game İncelemesi
İşte Bu Hafta Çıkacak Olan Video Oyunları!
Monster Hunter World: Iceborne İncelemesi
FIFA 20 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)