Files Go Android İçin Güncelleme Alarak Yeni Özelliklere Kavuştu

Fahri Gün 23 Mar 2018 Mobil 333  0

Bir Google iştiraki olan Files Go uygulaması, Android telefon ve tablet sahipleri için güncellenerek daha iyi bir hale büründü. Yeni özellikleri ile dikkat çeken Files Go, artık binevi dosyalarınızın arama motoru oldu.

Android Oreo Go Edition işletim sistemli Android cihazlar için özel olarak geliştirilen Files Go, Google’ın popüler yeni dosya yöneticisi uygulaması olarak dikkat çekiyor. Uygulama üzerinde sürekli çalışan Google, yazılımı daha iyi bir yere getiriyor.

Google, hali hazırda arama motorunda otomatik tamamlama, arama geçmişi gibi özellikler kullanıyor. İşte aynı özellikler artık Files Go uygulaması için de geçerli oldu. Gelen güncellemeyi yaptığınızda telefonunuzdaki dosyaları rahatlıkla arayabiliyor, arama geçmişinizi öğrenebiliyorsunuz.

Gelen güncelleme ile birlikte Files Go, Google Fotoğraflar ile de tam randımanlı bir şekilde çalışabiliyor. Google Fotoğraflar yedeklerinizi algılayabiliyor ve yedeklenen fotoğrafları silerek cihazınızda alan açabiliyorsunuz.

Google, Files Go aracılığıyla kullanıcı verilerini alabilir mi?

Bu yeni özellik oldukça güzel gibi gözüksede dosya yöneticisi son derece hassas bir uygulama ve Files Go’nun arama geçmişi, dosya araması otomatik tanımlama gibi özellikleri kullanması soru işareti yaratıyor. Fakat Google, Files Go uygulamasının bu özelliklerinin çevrimiçi olmadığını, offline olarak gerçekleştirildiğini ayrıca beyan ediyor.

Dosyalar sekmesinin oradaki arama ikonundan yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler: , ,
Mi 9 Explorer Edition Modelinde Stok Sorunu Yaşanmaya Başladı
Sony Xperia Akıllı Telefonlara Güncelleme Yayınlandı
Oppo Realme 3 Telefonu Yüksek Satış Rakamıyla Dikkat Çekiyor
Sony Xperia 1 Artık Ön Sipariş Sürecinde

Yorum Yapmayı Unutmayın :)