Far Cry 4 İçin Devasa Bir İndirim Başladı!

Fahri Gün 24 Mar 2018 Oyun 508  0

Dünyanın en iyi oyun serilerinden biri olarak gösterilen Far Cry serisinin önemli oyunlarından Far Cry 4, Steam üzerinde çok büyük bir indirim alarak uygun fiyattan satılıyor.

Far Cry serisi yıllardır oyuncuların epey sevdiği serilerden biri olarak dikkat çekiyor. 2004 yılında ilk oyunu bizlerle buluştu ve ardından devamı da geldi. Üstün grafikleri ve güzel hikayesi ile dikkat çeken seri, her oyununda bir başka hayata odaklanıyor.

Serinin can alıcı oyunlarından Far Cry 4 için şimdi yeni bir kampanya düzenlendi. Steam üzerinde oyun normalde 105.00 TL’den satılmaktaydı fakat yüzde 60 indirim aldı ve fiyatı 42.00 TL’ye indi. Böylece oyuna şu an çok uygun bir fiyattan sahip olunabiliyor.

Öte yandan Far Cry 4 için çıkan indirilebilir içerikleri kapsayan Far Cry 4 Gold Edition paketi de büyük bir indirime girdi. Paketin normal fiyatı  209.00 TL olup yüzde 60 indirimle birlikte 83.60 TL’ye indi.

Kampanya 26 Mart akşamına kadar devam edecek. Son olarak tüm Far Cry serisini en baştan oynamak isteyenler için Far Cry Bundle paketinin de çok büyük bir indirim aldığını belirtelim. Normal fiyatı 474.96 TL olan paket tam yüzde 64 indirimle 170.96 TL’ye indi. Yani hemen hemen bir oyun fiyatına tüm Far Cry oyunlarını alabilmeniz mümkün. İçerisinde tam 6 Far Cry oyunu bulunuyor.

Etiketler: ,
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı
Marvel Karakterlerinin Bulunduğu 5 Mobil Oyun

Yorum Yapmayı Unutmayın :)