Apple Music Uygulamasının Android’e Özel Yeni Sürümü Çıktı

Fahri Gün 07 Mar 2018 Mobil 203  0

Apple’ın sevilen müzik uygulaması Apple Music, Android için tekrar elden geçiriliyor. Apple, Android telefonlara özel yeni bir güncelleme çıkarıyor.

Apple cephesinden gelen açıklamada Apple Music uygulamasını Android için pürüssüz müzik dinleme imkanı sunacak hale getirdikleri ifade edildi. Android’in kendi içerisinde çok sayıda farklı sürümü bulunuyor ve Apple, bu farklı yazılımlara da odaklanmayı amaçlıyor. Yani daha eski telefonlar için de Apple Music uygulamasının daha iyi çalışması amaçlanıyor.

Müzik videolarını artık Şimdi Çalınıyor ekranında veya tam ekranda oynatabileceksiniz. Aynı zamanda uygulamada gezinirken bir yandan videoyu da izlemeyi sürdürebileceksiniz. Çalma listelerinize favori videolarınızı ekleyebilecek, uygulama arka planda çalıştığı sırada videolardan yine kesintisiz yararlanabileceksiniz.

Apple Music uygulamasının hali hazırda değerlendirme puanlarının Google Play Store’da düşük olması dikkat çekiyor. Ortalama 3.5 yıldıza sahip. Belki de Apple’ın Android için yeni bir hamlede bulunmasının temel sebebi bu.

Şu an en güncel sürüm Google Play Store üzerinde yerini almış durumda. Uygulamayı indirmediyseniz indirebilir, zaten yüklüyse güncellemeyi başlatabilirsiniz.

Etiketler:,
Huawei Nova 3 Akıllı Telefonunun İşlemcisi Ortaya Çıktı
Galaxy Tab Advanced 2 Sektöre Hareketlilik Getirmeye Geliyor
Leagoo Power 5 Akıllı Telefonu Alışılmışın Dışında Bir Batarya Sunacak!
Nokia 2 İçin Sürpriz Oreo Güncellemesi!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)