Apple Music Uygulamasının Android’e Özel Yeni Sürümü Çıktı

Emre BEY 07 Mar 2018 Mobil 89  0

Apple’ın sevilen müzik uygulaması Apple Music, Android için tekrar elden geçiriliyor. Apple, Android telefonlara özel yeni bir güncelleme çıkarıyor.

Apple cephesinden gelen açıklamada Apple Music uygulamasını Android için pürüssüz müzik dinleme imkanı sunacak hale getirdikleri ifade edildi. Android’in kendi içerisinde çok sayıda farklı sürümü bulunuyor ve Apple, bu farklı yazılımlara da odaklanmayı amaçlıyor. Yani daha eski telefonlar için de Apple Music uygulamasının daha iyi çalışması amaçlanıyor.

Müzik videolarını artık Şimdi Çalınıyor ekranında veya tam ekranda oynatabileceksiniz. Aynı zamanda uygulamada gezinirken bir yandan videoyu da izlemeyi sürdürebileceksiniz. Çalma listelerinize favori videolarınızı ekleyebilecek, uygulama arka planda çalıştığı sırada videolardan yine kesintisiz yararlanabileceksiniz.

Apple Music uygulamasının hali hazırda değerlendirme puanlarının Google Play Store’da düşük olması dikkat çekiyor. Ortalama 3.5 yıldıza sahip. Belki de Apple’ın Android için yeni bir hamlede bulunmasının temel sebebi bu.

Şu an en güncel sürüm Google Play Store üzerinde yerini almış durumda. Uygulamayı indirmediyseniz indirebilir, zaten yüklüyse güncellemeyi başlatabilirsiniz.

Etiketler:,
Huawei P20 ve P20 Pro Telefonları Süper Yavaş Çekim Yapabiliyor
ZTE Orta Segmente Yeni Bir Akıllı Telefon Satışa Çıkarıyor
Sony’den Xperia Serisi İle İlgili Kullanıcılar İçin Büyük Fırsat
Motorola Cephesinde Sürpriz Gelişme: Moto X5 İptal Edildi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)