Acer, Yeni Spin 11 Cihazının Duyurusunu Gerçekleştirdi

Fahri Gün 23 Oca 2018 Bilgisayar 451  0

Bilgisayar markalarından Acer, yeni Chromebook cihazını duyurdu. Ürünün ismi Spin 11. Minik bilgisayar hakkında pek çok detaya ulaşıldı.

2009 yılından beri dünyanın en büyük üçüncü bilgisayar markası olarak kabul edilen Acer, sürekli yeni ürünler piyasaya sürerek bu şanını yürütmeye devam ediyor. Şirket bu kez de Spin 11 isimli Chromebook modeli duyurdu.

Ürünün pek çok özelliği ortaya çıktı: Hem Android hem Windows uygulamalarını çalıştırabilen Spin 11’i ister klavyesiyle isterseniz de katlayarak kullanabilirsiniz. Hem tablet hem dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen Spin 11’in dokunmatik ekranı ve bir adet özel kalemi de mevcut.  Bu nitelikleriyle hem profesyonelleri hem de Android hem Windows uygulamalarından tek cihaz üzerinde destekli bir şekilde yararlanmak isteyen kullanıcıları cezbedebilecek yapıda.

11.6 inç büyüklüğünde ekranı bulunan modelin çok sayıda USB girişi ve bir adet MicroSD yuvası mevcut. Model dahilinde toplam üç işlemci ve iki RAM seçeneği mevcut. Yani bu model içerisinde Intel Pentium N4200, Intel Caleron N3450 ve Intel Caleron N3350 işlemcilein yanı sıra 4 GB ve 8 GB RAM olmak üzere iki farklı RAM seçeneği var. Size uygun olanı tercih edebiliyorsunuz. Tabii tercihe göre fiyatta da değişiklikler oluyor. Öte yandan ürünün 32 GB ve 64 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama seçeneği bulunduğunun da altını çizelim.

Yeni Acer Spin 11, Mart ayında piyasaya sürülecek. Türkiye’de de satışa sunulması bekleniyor fakat henüz kesin bilgi yok.

Etiketler: ,
Dizüstü Bilgisayarı Oyunlar İçin Daha Performanslı Hale Getirme Yöntemleri
Excalibur G670 Resmen Çıktı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
Oyuncu Bilgisayarında Mutlaka Bulunması Gereken Programlar!
Daha Fazla Hertz Oranına Gerçekten İhtiyacınız Var Mı?

Yorum Yapmayı Unutmayın :)