Xiaomi Araç İçi Akıllı Çocuk Koltuğu Üretti

Fahri Gün 14 Nis 2018 Teknoloji 497  0

Teknoloji dünyasındaki popülerliğini giderek arttıran Xiaomi, bu kez de araç içi akıllı çocuk koltuğu üreterek dikkat çekti. Teknoloji devi, yeni cihazı ile ilgili ayrıntıları paylaştı…

Artık günlük hayatta kullandığımız pek çok araç akıllı bir hale büründü. Teknoloji, günlük hayatta kullandığımız neredeyse tüm ürünleri sardı. Çocuk koltuğu ürünleri de buna gösterilebilecek en somut örneklerden biri.

Giderek daha popüler bir hale gelen Xiaomi, yeni Xiaomi Qborn isimli akıllı çocuk koltuğunu duyurdu. 9 ay ve üzeri çocuklar için kullanılabilecek bu akıllı araç içi koltuğu, çocuğunuzun yolculuklar esnasında hem konforlu hem de güvenli olomasını sağlıyor.

Xiaomi, koltuğun 9 ay ve üzeri tüm bebekler için kullanılabileceğini söylüyor. Aynı zamanda 12 yaşına kadar tüm çocuklar da bu koltuğu kullanmayı sürdürebilir. Söz konusu araç içi akıllı çocuk koltuğunun fiyatı da belli oldu. Xiaomi Qborn, 999 Yuan fiyat etiketine sahip. Bu yaklaşık 150 Dolar’a denk geliyor.

Koltuğun Avrupa’da kullanım için de gerekli güvenlik sertifikasına sahip olduğunu ifade edelim. Ürünün Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor. Satışa sunulduğu taktirde 750 TL üzeri bir fiyattan raflarda yerini alacağını düşünüyoruz.

Etiketler: ,
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar
Ücretsiz Olarak Kullanabileceğiniz 5 Video Hızlandırma Uygulaması
Google Docs Kullanarak Ses Kaydını Yazıya Çevirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)