WhatsApp Uygulamasına Kaydır Cevap Ver Özelliği Geliyor

Fahri Gün 16 Eyl 2018 Teknoloji 220  0

WhatsApp uygulamasına pek çok kullanıcının işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmesini sağlayacak yeni bir güncelleme geliyor. Söz konusu güncelleme mesajları kaydırıp etiketleme imkanı sunacak.

Günümüzde mesajlaşmalar artık internet bağlantılı uygulamalar aracılığıyla yapılıyor. WhatsApp uygulaması da alanının en çok kullanılan uygulaması olarak dikkat çekiyor ve taktir topluyor. Söz konusu uygulama için şimdi kaydır cevap ver özelliği geliyor. Bu özellik, gönderilen bir mesajı en basit tabiriyle alıntılayıp, işaretleyerek göndermenizi sağlıyor.

Mesaj iletme işlemi aslında uzun zamandır WhatsApp uygulamasında zaten kullanımdaydı. Ancak eklenen yeni bir animasyonla beraber özelliği kullanmak daha pratik bir hale geldi. Artık alıntılamak istediğiniz mesajın üzerine gelip kaydırmanız, onu iletmeniz için yeterli oluyor.

Gece modu özelliği de geliyor

Ortaya çıkan bir başka gelişmeye göre WhatsApp ekibi şu an gece modu üzerinde de testler yapıyor. Yani pek çok uygulamada bulunan gece modu özelliği çok kısa bir sürede WhatsApp’a da gelebilir. Gece modunun temel işlevi kullanıcının gözünün karanlık ortamlarda daha az yorulmasını sağlamak olacak. Özellikle gece vakti WhatsApp kullanan kişiler için son derece faydalı olacak olan bu özellik, kullanıcıların en çok kullanacağı WhatsApp özelliklerinden biri haline gelecek gibi gözüküyor.

Etiketler:
FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)