Planet Coaster Steam Platformu Üzerinde Büyük Bir İndirim Aldı

Fahri Gün 17 Eyl 2018 Oyun 207  0

Sevilen oyunlardan Planet Coaster, şimdi Steam’de çok daha ucuz. Normal fiyatına nazaran oyunu çok daha makul bir fiyattan satın alabilmeniz mümkün. 

Günümüzde birbirinden iddialı pek çok oyun bulunuyor. Planet Coaster da alanının en iddialı oyunlarından biri ve en çok kullanılan oyun sanal mağazası olan Steam’de de yer alıyor. Oyun normalde Steam üzerinde 112.00 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı. Geliştiricisi tarafından bir kampanya sunuldu ve bu kampanya kapsamında oyunun yeni fiyatı 50.40 TL oldu. Bu yüzde 55’lik çok büyük bir indirim anlamına geliyor.

Planet Coaster bir simulasyon oyunu olmasına karşın sıradan simulasyon oyunlarına göre çok daha renkli. Toplam 9 dil için de resmi destek sunan oyun, kategorisinin iddialı yapımlarından biri olup binlerce oyuncu tarafından oynanıyor. Gerçekleştirilen bu kampanya sınırlı bir süre için geçerli olacak. Açıklanan bilgiye göre kampanya 20 Eylül akşamı sona erecek. Yani gerçekleştirilen bu kampanyadan yararlanmak için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

Steam son zamanlarda bu tarz indirimler sunmayı bir alışkanlık haline getirdi. Bu durum da kuşkusuz oyuncuları çok memnun ediyor. Oyuncular istedikleri içeriklere bu sayede daha ucuz fiyatlardan sahip olabiliyor. Sitemizi takip ederek bu tarz kampanyalardan kolayca haberdar olabilirsiniz.

Etiketler: ,
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)