Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz DLC İle Birlikte Çıkabilir!

Fahri Gün 18 Eyl 2018 Oyun 108  0

Oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği Assassin’s Creed Odyssey oyunu ücretsiz bir DLC ile gelecek. Ortaya çıkan son gelişmelere göre DLC’nin ismi Spartan Starter olacak.

Günümüzün en fazla sevilen oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed, şimdi Assassin’s Creed Odyssey ile renkleniyor. Heyecanla beklenen oyunun çıkış tarihi giderek yaklaştıkça hakkında yeni gelişmeler ortaya çıkmaya da devam ediyor.  Açıklanan son bilgilere göre oyun bir DLC ile beraber çıkış yapacak ve üstelik bu DLC tamamen ücretsiz olacak. Dolayısıyla oyuncular ek içeriği ücretsiz bir şekilde rahatlıkla oynayabilecek.

Ücretsiz içerikten herkes faydalanabilecek ancak Ubisoft’un bunun için ufak bir şartı bulunuyor. Eğer Spartan Starter DLC’sine ücretsiz sahip olmak istiyorsanız 6 Ekim – 10 Ocak tarihleri arasında bir Ubisoft Uplay oluşturmanız, bu hesabı aktif olarak kullanmanız gerekiyor. Ubisoft yalnızca belirtilen tarihlerdeki aktif hesaplar için ücretsiz DLC imkanı sağlayacak.  Aynı zamanda resmi sitesi üzerinde ziyaret gerçekleştirip kayıt olmanız da gerekmekte.

Assassin’s Creed Odyssey, bu zamana kadar piyasaya sürülmüş en iyi AC oyunu olabilir! Oyun çok geniş bir haritada geçecek ve oyuncunun yapabileceği çok fazla etkinlik olacak.

Warframe Nintendo Switch Platformunda Milyonlarca Kişiye Ulaştı!
Hellblade Efsanesinin Yeni Bir Sürümü Konsollar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi
Old Man’s Journey Neredeyse Bedava Oldu!
Eagle Flight Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)