Assassin’s Creed Odyssey Ücretsiz DLC İle Birlikte Çıkabilir!

Fahri Gün 18 Eyl 2018 Oyun 205  0

Oyuncuların büyük bir heyecanla beklediği Assassin’s Creed Odyssey oyunu ücretsiz bir DLC ile gelecek. Ortaya çıkan son gelişmelere göre DLC’nin ismi Spartan Starter olacak.

Günümüzün en fazla sevilen oyun serilerinden biri olan Assassin’s Creed, şimdi Assassin’s Creed Odyssey ile renkleniyor. Heyecanla beklenen oyunun çıkış tarihi giderek yaklaştıkça hakkında yeni gelişmeler ortaya çıkmaya da devam ediyor.  Açıklanan son bilgilere göre oyun bir DLC ile beraber çıkış yapacak ve üstelik bu DLC tamamen ücretsiz olacak. Dolayısıyla oyuncular ek içeriği ücretsiz bir şekilde rahatlıkla oynayabilecek.

Ücretsiz içerikten herkes faydalanabilecek ancak Ubisoft’un bunun için ufak bir şartı bulunuyor. Eğer Spartan Starter DLC’sine ücretsiz sahip olmak istiyorsanız 6 Ekim – 10 Ocak tarihleri arasında bir Ubisoft Uplay oluşturmanız, bu hesabı aktif olarak kullanmanız gerekiyor. Ubisoft yalnızca belirtilen tarihlerdeki aktif hesaplar için ücretsiz DLC imkanı sağlayacak.  Aynı zamanda resmi sitesi üzerinde ziyaret gerçekleştirip kayıt olmanız da gerekmekte.

Assassin’s Creed Odyssey, bu zamana kadar piyasaya sürülmüş en iyi AC oyunu olabilir! Oyun çok geniş bir haritada geçecek ve oyuncunun yapabileceği çok fazla etkinlik olacak.

The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi
Path of Exile İçin Mobil Sürüm Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)