Huawei P20 ve P20 Pro Telefonları Küresel Çapta Pie Güncellemesi Almaya Başladı!

Fahri Gün 19 Eyl 2018 Mobil 370  0

Huawei şirketinin sevilen iki akıllı telefonu Huawei P20 ve P20 Pro modelleri için sunulan Android Pie güncellemesi küresel çapta yerini almaya başladı. Artık güncelleme tamamiyle aktif.

Android Pie son zamanlarda kullanıcıların aklını başından alıyor. Android işletim sisteminin yeni sürümü olarak karşımıza çıkan Pie’ye sahip olmak isteyen kullanıcılar, soluğu yeni bir güncelleme aramakta alıyor. Huawei P20 ve P20 Pro akıllı telefon modelleri için paylaşılan Android Pie güncellemesi, bir süredir Beta aşamasındaydı. Söz konusu güncelleme hakkında yapılan testlerin ilk aşaması olumlu sonuçlandı ve böylece güncelleme küresel alanda resmen kendisini göstermeye başladı. Güncelleme yine Beta sürüm ancak bu kez küresel çapta aktif durumda. Böylece Çin dışında diğer ülkelerden de erişilebiliyor.

P20 Android günclelemesinin yanında EMUI arayüz güncellemesi de alıyor ve böylece çok daha tercih edilesi bir model haline geliyor. Güncellemeyle birlikte Huawei P20 ve P20 Pro modeline gelecek pek çok özellik olacak. Örneğin bunlardan biri WeChat ödeme kolaylığı. WeChat parmak izi ödemesi iki telefon üzerinden de yapılabilecek. WeChat, özellikle Çinli kullanıcılar tarafından oldukça yaygın olarak kullanılan bir yazılım.

 

Etiketler: , ,
Realme 5S Akıllı Telefonu Piyasaya Sürüldü
Apple, RED Ürünlerini Elden Geçirdi
Huawei P Smart 2019 Hakkında Yeni Güncelleme Müjdesi!
Yeni Blackview A80 Pro, Çok Uygun Fiyatıyla Şaşırtıyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)