Switch Platformunda Fortnite Oynamak İçin Ücretli Hesap Gerekmiyor!

Fahri Gün 15 Eyl 2018 Oyun 234  0

Nintendo Switch platformuna ücretli üyelik sistemi dahil edilecek ve bu durum Fortnite oyunu hususunda bazı kafa karışıklıklarına sebep oldu. Aldığmıız son duyuma göre Fortnite oyunu Switch platformunda tamamen ücretsiz olarak oynanmaya devam edebilecek.

Nintendo Switch konsolu satın alındıktan sonra ücretsiz olarak abone olunabiliyorken, artık oyuncuların ücretsiz abonelik hakkı da ortadan kaldırılacak. Nintendo Switch’i online özellikler bakımından kullanmaya devam etmek isteyenler, Nintendo Switch konsolunu satın almalarının dışında ayriyeten abonelik ücretleri de ödemek durumunda kalacak. Bu ücretlerle online işlemler için erişim sağlayabilecekler. Söz konusu durum 18 Eylül 2018 tarihinden itibaren geçerli olacak. Dolayısıyla bazı oyunlar dışında Nintendo Switch’ten ücretsiz olarak yararlanmaya devam etmek mümkün olmayacak.

Bu kötü gelişmelerden sonra kısmen de olsa iyi bir gelişme yaşandı. Sevilen oyunlardan Fortnite’ın yine ücretsiz olarak oynanmaya devam edeceği ortaya çıktı. Pek çok online oyunu oynayabilmek için ücretli üyelik sistemine kayıt yaptırmanız gerekiyorken Fortnite da bir online oyun olmasına rağmen böyle bir gereklilik meydana gelmeyecek. Yani Fortnite’ın online özelliklerini Nintendo Switch üzerinden ücretsiz olarak kullanmaya devam edebileceksiniz.

Fortnite, son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri. Milyonlarca aktif oyuncusu bulunan oyun, gün geçtikçe daha da büyük bir kitleye erişiyor.

Epic Önemli Bir Başarı Daha Yakaladı
Pokemon Sword Shield Rakiplerine Fark Attı
The White Door İçin Çıkış Tarihi Açıklandı
En Gerçekçi Grafiklere Sahip PC Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)