Apex Launcher Pro Kısa Süreliğine Ücretsiz İndirilebiliyor

Fahri Gün 14 Eyl 2018 Teknoloji 301  0

Sevilen Launcher uygulamalarından Apex Launcher Pro şimdi önemli bir promosyonla sunuluyor. Uygulamanın pro sürümü ücretsiz olarak edinilebiliyor.

Android işletim sisteminizde var olan ana ekran başlatıcınızdan memnun değilseniz, Play Store aracılığıyla pek çok farklı Launcher indirebilirsiniz. Üstelik ücretsiz olan çok sayıda launcher mevcuttur. Ancak elbette bunlar arasında yalnızca bazıları stok Android deniyimi ve çok çeşitte özellik sunabilmekte. Bunlardan biri de Apex Launcher uygulaması.

Apex Launcher Pro sürümü normalde Play Store üzerinde 22 TL’den satılmaktaydı. Şimdi gerçekleştirilen yeni bir kampanya sayesinde ücret ödemeden alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Google Play Store uygulamanızı açın. Arama kutucuğuna ApexLauncher yazın ve uygulamanızı indirmeye başlayın. İndirme işlemini yapıp uygulamayı hazır hale getirdikten sonra Apex Ayarları’na girin ve Pro Free rozetine dokunarak normalde 22 TL karşılığında açılabilen pro özelliğini ücretsiz olarak aktif edin.

Kampanyanın ne zaman biteceği ile ilgili net bir açıklama bulunmazken, eğer böyle bir sürüme ihtiyacınız varsa elinizi çebuk tutmanızda yarar var.

Etiketler: ,
FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)