Google Play Store Yeni Sürümü Çıktı

Fahri Gün 13 Eyl 2018 Mobil 188  0

Google Play Store uygulamasının 11.7.11 yapı numaralı yeni güncellemesi kullanıcılarla buluşturuluyor. Play Store yeni sürümü aktif hale geldi. 

Android işletim sisteminin resmi sanal mağazası olan Play Store, pek çok telefonda varsayılan uygulama olarak kullanılıyor. Google Play Store uygulaması Android işletim sisteminde bulunan tüm uygulamaların güncellemesini otomatik olarak gerçekleştirebilirken, kendi kendine de güncelleştirmeler yapıyor.

Google Play Store şimdi de 11.7.11 yapı numaralı yeni bir güncelleme aldı. Böylece yeni bir sürüme erişen Play Store’un yeni haline ilk baktığımızda, gözle görülür büyük değişiklikler farkedemedik. Ancak özellikle güvenlik ve performans hususunda yeni önemli değişiklikler içerdiğini düşünmekteyiz. Eğer şu an kullandığınız Play Store uygulamasının sürümünü merak ediyor, söz konusu güncellemenin otomatik olarak yapılıp yapılmadığını bilmek istiyorsanız Ayarlar alanına girip kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Play Store > Ayarlar > Play Store Sürümü yolunu takip ederek sahip olduğunuz Play Store sürümünü öğrenebilirsiniz. Eğer 11.7.11 yazmıyorsa güncellemeyi en kısa sürede manuel olarak gerçekleştirmenizi, otomatik güncellemeyi beklememenizi tavsiye ederiz.

Play Store 11.7.11 sürümünü APK olarak da edinebilirsiniz ancak APK dosyasını güvenilir kaynaklardan edinmeye dikkat ediniz.

Avast Mobil Antivirüs Pro Ne Gibi Özelliklere Sahip?
DiziYapım SMS Tuzağına Karşı Dikkat!
WhatsApp Hesabını Görüntülü Konuşma Aramalarına Kapatma İşlemi
WhatsApp Gold Nedir? İşte Büyük Tehlike!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)