WhatsApp Konuşmalarını Aktarma Yöntemi

Fahri Gün 04 Mar 2020 Teknoloji 441  0
Yeni yazımızda Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazlarda WhatsApp konuşmalarının nasıl aktarılabileceği konusuna değiniyoruz. İşte ayrıntılar… En yaygın mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi epey popüler. Hemen hemen herkes WhatsApp uygulamasını kullanıyor. Pek çok kullanıcı WhatsApp geçmiş konuşmalarını kaybetmek dahi istemiyor hatta bunları yeni bir telefon aldıklarında da taşıyabilmek istiyor. Peki WhatsApp konuşmalarının tamamını yeni alınan akıllı telefona taşıyabilmek mümkün mü?

iTransor for WhatsApp

WhatsApp konuşmalarınızı eski telefonunuzdan yeni telefonunuza aktarabilirsiniz. Bunun için bazı adımları kullanabilirsiniz. Aktarım programı iTransor for WhatsApp’tan yararlanabilirsiniz. Bu programın avantajı popüler olması ve tüm Android, iPhone akıllı telefonlarla uyumluluk göstermesi. Dolayısıyla hem iPhone hem Android cihazda WhatsApp konuşmalarının aktarılmasını mümkün hale getiriyor.

Bu Adımlara Dikkat!

İlk olarak iki akıllı telefonunuzu da USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayınız ve sonrasında indirmiş olduğunuz iTransor for WhatsApp programını açınız. Source yazan kısım eski telefonunuz, Destination yazan kısım ise yeni telefonunuzdur. Switch butonuna tıkladığınızda kaynak cihaz hedef cihaz seçimini değiştirebilirsiniz. Transfer butonuna tıkladığınız zaman işlem başlayacaktır. Bunun için programa kaynak ve hedef cihazı tarayıp aktarmak için izin vermeniz gerekmektedir. İzin vermenizle birlikte işlem devam edecektir ve aktarma işlemi tamamlandığında WhatsApp Transfer Succesfull yazısı gelecektir. Böylece yeni akıllı telefonunuzu yeniden başlatınız ve WhatsApp girip mesajların gelip gelmediğini kontrol ediniz. Eğer işlem başarısızlıkla sonuçlandıysa aşağıdaki yorum kısmından destek istemekten çekinmeyin.
Etiketler:
Biçerdöverler Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Sosyal Medyanın Yaygın Hale Gelmesinin Nedenleri
Drop Shipping Hakkında Bilgiler
Hybrid Motor Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)