Snapchat Hesap Silme Yöntemi

Fahri Gün 16 Ara 2017 İnternet 544  0

Snapchat üzerindeki hesabınızı silmek istiyorsanız bu makalemiz tam size göre. Aşağıdaki adımları takip ederek Snapchat hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Hesabınızı silebilmek için ilk olarak aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin. Bağlantı sizi Snapchat hesap silme ile ilişkili destek sayfasına götürecektir:

support.snapchat.com/delete-account

Bağlantıyı tarayıcınızın adres çubuğuna kopyalayıp girin. Ardından karşınıza çıkacak giriş ekranından üyelik bilgilerinizi girin. Zaten yukarıda verdiğim bağlantı sizi doğrudan hesap silme alanına götüreceği için pek bir işlem yapmanıza da gerek kalmayacak. Üyelik bilgilerinizi girip ardından karşınıza çıkacak olan hesabınızı silmekten emin olup olmadığınız konusunda gelen uyarıyı onaylayın.

Giriş yaptıktan ve uyarıyı onayladıktan sonra aşağıdaki şekilde bir yazı gelir. Bu yazı hesabınızın başarıyla silindiğini ve beş saniye içerisinde sizi destek sayfasına yönlendireceklerini ifade eder.

 

Hesabı tekrar nasıl aktif ederim?

Bunun için 30 gün içerisinde giriş bilgileriniz ile tekrar girmeniz yeterlidir. 30 günü geçtiği taktirde hesabınız tamamen silineceğinden artık kullanıcı adı ve şifrenizi yazsanız da hesabınızı kaybetmişsinizdir. O yüzden hesabı silerken geri dönme gibi bir düşünceniz de varsa belli aralıklarla hesabı aktif edip tekrar kapatmanızı öneririm.

 

Etiketler: ,
WhatsApp Hakkında Şaşırtıcı Bilgiler
Tüzel Kişilikler İçin İyi Bir Twitter Hesabına Sahip Olmanın Formulleri
Instagram Fotoğraflarını Tam Boyutlu Olarak Görüntüleme Yöntemi
Word Dosyasını Programsız Olarak Küçültme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)