Realme 7 İçin Yazılım Güncellemesi Çıktı

Fahri Gün 25 Ağu 2022 Mobil 326  0

Realme tarafından sunulan uygun fiyatlı akıllı telefon modellerinden Realme 7 modeli ülkemizde yeni bir güncelleme aldı. İşte detaylar…

Akıllı telefonlar için güncelleme son derece önemli olup, özellikle daha güvenli bir telefon deneyimi anlamında güvenlik yamalarının güncel tutulması gerekmektedir. Realme markası da güncellemelere ayak uydurmaya çalışan markalardan biri olarak dikkat çekiyor. Gelen bilgilere göre şirket Realme 7 akıllı telefonu için Türkiye’de yeni bir yazılım güncellemesi sunmaya başladı.

Güncellemenin detayları

Sunulan yazılım güncellemesinin 199 MB dosya boyutu bulunmakta. Güncelleme OTA üzerinden dağıtılmakta olup, güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini kontrol etmek için Ayarlar menüsünden manuel kontrol sağlayabilirsiniz. Güncelleme telefonun güvenlik seviyesini Ağustos 2022 seviyesine yükseltmekte olup aynı zamanda sistem kararlılığı yönünde de bazı avantajlar sunmaktadır.

Realme 7 akıllı telefonu Realme tarafından 2020 yılında piyasaya sürülmüştü. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Android 11 güncellemesi alan akıllı telefonun yakın zamanda Android 12 yazılım güncellemesini de alması beklensede şu an için bununla ilgili net bir gelişme bulunmuyor. Kullanıcılar şimdilik mevcut güvenlik ve iyileştirme güncellemesi ile yetinmek durumunda kaldı.

Etiketler: ,
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)