Plex VR Artık Gear VR Cihazlarında Da Kullanılabilir

Fahri Gün 08 Nis 2018 Teknoloji 427  0

Plex VR artık daha yaygın bir hale geliyor! Film ve dizi severler için harika bir deneyim imkanı oluşturan Plex VR, bundan sonra Gear VR cihazları ile birlikte de kullanılabilir. 

Plex VR, dizi ve film izlemeyi sevenler için çok güzel bir araç. Bu teknoloji, film ve dizileri sanal gerçeklik ortamında arkadaşlarınızla veya yalnız başınıza izlemenize olanak tanıyor.

Kullanıcıların VR deneyimi ile film izleyebilecekleri üç farklı birbirinden güzel ortam bulunuyor. Bu üç ortamdan ikisi ücretsizken biri ücretli. Arabada film izleme modu ücretli sunuluyor. Uzay boşluğunda ve lüks apartman dairesinde film izleme modları ise ücretsiz.

Plex VR, ilk etapta sadece Google DayDream ile uyumluluk göstermekteydi. Artık Gear VR ile de tamamen uyumlu bir hale geldi. VR film uygulaması artık Oculus mağazası aracılığıyla Gear VR cihazları için sunuluyor.

Şu an Gear VR cihazınıza Oculus mağazasına girip Plex uygulamasını indirerek bu yeni ortamları aktarabilirsiniz. Birlikte izleme özelliği ise şu an için Gear VR cihazlarında geçerli değil. Yakın zamanda bu özelliğin de Gear VR için desteklenir hale geleceğini belirtelim. Birlikte izleme özelliği sayesinde arkadaşlarınızla beraber izlemek ayrıca keyif veriyor.

 

Etiketler: ,
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu
EMUI 11 ile Sunulan Özellikler
WhatsApp Web Kullanırken Yararlanabileceğiniz Klavye Kısayolları
Adobe Alternatifi Programlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)