Humble Bundle Platformundan Yarış Oyunları İçin Özel İndirim!

Fahri Gün 08 Nis 2018 Oyun 339  0

Humble Bundle, yarış oyunları için özel olarak büyük bir kampanya paketi sundu. Söz konusu paket içerisinde adeta yok yok! Onlarca yarış oyunu çok uygun fiyatlara indi.

Günümüzde oyunların satış rakamları eskisine göre çok daha yüksek. Eskiden insanlar video oyunlarına bu denli ilgi göstermiyordu. Artık indirimlerin çok sık yapılması ve büyük indirimler söz konusu olması nedeniyle oyun satışlarında da ciddi bir artış yaşanıyor. Şimdi yeni Humble Bundle kampanyası bu artışı en üst seviyeye çıkaracak.

Humble Bundle platformu için hazırlanan yeni kampanya ile birlikte onlarca yarış oyunu çok uygun fiyatlardan sunuluyor. Project Cars 2, Assetto Corsa serisi, Dirt Rally, MotoGP17, F1 2017, WRC 7, Dirt 4 ve daha pek çok oyun indirime girdi. Festival of Speed adı verilen kampanya kapsamında tam yüzde 80’e varan indirimler söz konusu.  Codemasters’ın iki popüler oyunundan Dirt 4 yüzde 70 indirimle 17.99 Dolara, Dirt Rally ise tam yüzde 80 indirimle 11.99 Dolar’a düştü.

Kampanyadan yararlanabilmek için Humble Bundle resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Humble Bundle üzerinden bu indirim kapsamında herhangi bir oyun aldığınızda isterseniz direkt site üzerinden, isterseniz de Steam kodunu alarak Steam üzerinden indirme işleminizi başlatabilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)