Nokia 6.1 Plus Fiyatlarında Sürpriz İndirim

Fahri Gün 05 Haz 2019 Mobil 13  0

Nokia’nın son dönemlerde dikkat çeken telefonlarından Nokia 6.1 Plus için yeni bir indirim gerçekleştirildi. Telefonun fiyatı oldukça uygun bir hale geldi.

Nokia günümüzde HMD Global çatısı altında yoluna devam etmekte olup Android işletim sistemli çeşitli akıllı telefonlar piyasaya sürüyor. Nokia 6.1 Plus modeli de bunlardan biri idi. Fiyat değişikliği dört gözle beklenen Nokia 6.1 Plus modeli ile ilgili ani bir fiyat değişikliği yaşandı. Telefonun fiyatı yarı yarıya indi.

235 Dolardan satılıyordu

Telefonun fiyatı 3 GB RAM – 32 GB dahili depolama alanı bulunan sürüm için 205 Dolar idi. Aynı zamanda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan sürümü de satılmaktaydı ve bu sürüm 235 Dolar fiyat etiketine sahipti.

Şu an 120 Dolar!

Telefon ile ilgili yeni bir indirim gerçekleştirildi ve şu an 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan sürüm yalnızca 120 Dolardan satılmakta. Ürünün özelliklerine baktığımızda ise fiyatına nazaran oldukça iyi özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.. Cihazda Snapdragon 636 işlemci, Adreno 509 GPU bulunuyor. 3.060 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan cihaz 16 Megapiksel + 5 Megapiksel arka kameraya sahip olup ön yüzünde de 16 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor.
Etiketler:
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var
Mate 10 Lite Modeline İlişkin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı
J7 Pro Modeline Dair Yeni Güncelleme Yayınlandı
Android Telefonunuzda Kullanabileceğiniz İkon Paketleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)