Nokia 6.1 Plus Fiyatlarında Sürpriz İndirim

Fahri Gün 05 Haz 2019 Mobil 28  0

Nokia’nın son dönemlerde dikkat çeken telefonlarından Nokia 6.1 Plus için yeni bir indirim gerçekleştirildi. Telefonun fiyatı oldukça uygun bir hale geldi.

Nokia günümüzde HMD Global çatısı altında yoluna devam etmekte olup Android işletim sistemli çeşitli akıllı telefonlar piyasaya sürüyor. Nokia 6.1 Plus modeli de bunlardan biri idi. Fiyat değişikliği dört gözle beklenen Nokia 6.1 Plus modeli ile ilgili ani bir fiyat değişikliği yaşandı. Telefonun fiyatı yarı yarıya indi.

235 Dolardan satılıyordu

Telefonun fiyatı 3 GB RAM – 32 GB dahili depolama alanı bulunan sürüm için 205 Dolar idi. Aynı zamanda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan sürümü de satılmaktaydı ve bu sürüm 235 Dolar fiyat etiketine sahipti.

Şu an 120 Dolar!

Telefon ile ilgili yeni bir indirim gerçekleştirildi ve şu an 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunan sürüm yalnızca 120 Dolardan satılmakta. Ürünün özelliklerine baktığımızda ise fiyatına nazaran oldukça iyi özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.. Cihazda Snapdragon 636 işlemci, Adreno 509 GPU bulunuyor. 3.060 mAh büyüklüğünde bataryaya sahip olan cihaz 16 Megapiksel + 5 Megapiksel arka kameraya sahip olup ön yüzünde de 16 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor.
Etiketler:
Galaxy A01 Özellikleri Belirlendi
Realme 3 Pro İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
Yenilenmiş Telefonlar Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Telefonu Elinizden Düşürtmeyecek En Sürükleyici Mobil Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)