Nick Bell Snapchat’in Yeni Vizyonu İle İlgili Önemli Açıklamalar Yaptı

Fahri Gün 23 Ağu 2017 İnternet 590  0

Snapchat İçerik Başkanı Nick Bell, Snapchat uygulamasının geleceğini etkileyecek önemli stratejiler peşinde olduklarını açıkladı. Nick Bell tarafından yapılan açıklamada önemli bazı kararlar aldıklarının altı çizildi.

Snapchat bildiğiniz gibi her ne kadar gençler tarafından tercih edilen bir uygulama olsada çok fazla kopyalanmaya başladı. Facebook gibi platformlar Snapchat’ten pek çok şey alıyorlar ve bu durum karşısında Snacphat ekibi de yeni bazı stratejiler geliştiriyor. Yoksa Snapchat bir süre sonra Vine uygulamasının düştüğü hale düşebilir.

Nick Bell tarafından açıklananlara göre artık Snapchat üzerinde orjinal senaryo şovları izleyebileceğiz.  İnsanların televizyona olan ilgilerini bildiğini söyleyen Nick Bell, Snapchat üzerinde yayınlanacak olan yeni içeriklerin TV dünyasını rahatsız edebilecek türden olduğunu, ancak buna rağmen amaçlarının TV’nin önüne geçmek, TV’yi sonlandırmak olmadığını söyledi. Nick Bell’in ifadesine göre yeni özellik oluşan mobil TV bilincinin en tamamlayıcı unsuru olacak. Yani Snacphat bu hususta önemli bir rol oynayacak.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalar şu an için bunlarla sınırlı olsada yakın zamanda önemli yeni ayrıntılar da açıklanacaktır.

 

Etiketler: ,
Dinamik IP ile Statik IP Arasındaki Farklar
Twitter’a Yeni Başlayanların Uygulayabileceği İpuçları
YouTube Çok Konuşulacak Bir Özellik Kazanacak
Facebook’ta Fotoğraf Yedekleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)