Mira Prism

Mira Prism iPhone Kullanıcıları İçin Yayınlanıyor

ibrahim KIZILIRMAK 21 Tem 2017 Teknoloji 619  0

iPhone akıllı telefonları için özel aksesuar serileri geliştirilmeye devam ediyor. Kablosuz şarj desteği için ekstra kılıflar, kamera özelliklerini artıran eklentiler, ekstra batarya sağlayan aksesuarlar gibi birçok ekstra iPhone ürünü görüyoruz. Tüm bu aksesuarlara karşın markanın eksik kaldığı aksesuarlardan birisi de sanal gerçeklik gözlükleri. iPhone için uyum sağlayan çok nadir sanal gerçeklik gözlüğü bulunuyor. Buna karşın son olarak piyasaya çıkan ürünlerden biri olan Mira Prism artırılmış gerçeklik gözlükleri de bu açığı kapatmaya geliyor. Apple’ın kısa süre önce tanıttığı yeni teknoloji ARKit sistemini geliştirecek olan yeni gözlükler sanal gerçeklik teknolojisinden bile daha üstün bir sistemi olduğunu da görmekteyiz.

Mira Prism Gözlüklerinin Özellikleri

Mira Prism adı ile yayınlanan yeni gözlüklerin sanal gerçeklik teknolojisinden farklı olarak artırılmış gerçeklik teknolojilerini devreye soktuğunu görüyoruz. Yeni teknoloji de artık kullanıcılar iPhone cihazlarını gözlüğün içerisine takıp doğrudan gözlüğü kullanabilecek. Gözlüklerin önünde yer alan cam ekran sayesinde kullanıcıların çok kolay bir şekilde artırılmış gerçeklik görüntülerini elde etmeleri sağlanacak.

Mira Prism

Sadece akıllı telefonlar ile artırılmış gerçeklik görüntülerini izlemeyi sağlamayacak olan Mira Prism gözlüklerinin, bunların dışında oyunlar için ya da uygulamalar içinde desteği bulunacak. Hem oyunlarda hem de Unıty üzerinden uygulamalar için kullanılabilecek olan Mira Prism gözlüklerinin satış fiyatınınsa 99 dolar olacağı açıklandı. Bu rakamlardan sonra kullanıcıların ek bir ücret ödemelerineyse gerek kalmayacak.

Etiketler: , ,
Signal Nedir? Signal Hakkında Bilinmesi Gerekenler
iOS’ta Gereksiz Dosyaları Temizleme Yöntemleri
250 TL Bütçeyle Alabileceğiniz Hoparlörler
Office Dosya Düzenlemeleri iOS Üzerinde de Ücretsiz Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)