Galaxy J7 2016

Galaxy J7 2016 Android Nougat Güncellemesi Geliyor

ibrahim KIZILIRMAK 22 Tem 2017 Mobil 751  0

Samsung Android Nougat güncellemelerini biraz geç olsa da yaymaya başladı. İlk olarak yeni güncellemelerin amiral gemisi serileri için yayınlanmaya başladığını gördük. Galaxy S ve Note serisi için yayınlandıktan sonra Android Nougat güncellemelerinin başka hangi akıllı telefon serileri için yayınlanacağıysa merak konusu olmuştu. Orta segment akıllı telefonlar içerisinde hemen her serinin güncelleme almayacağını da biliyoruz. Bu nedenle güncelleme açıklamaları da daha da merak edilmeye başlandı. Son olarak ise Galaxy J7 2016 akıllı telefonları için yeni bir güncelleme haberi daha verildi. Bu kez verilen haberlere göre Galaxy J7 2016 akıllı telefonları da Android Nougat güncellemesi alıyor.

Galaxy J7 2016 Android Nougat Sürümü

Paylaşılan haberlerle beraber Galaxy J7 2016 serisi için Android Nougat hazırlıklarının başladığı açıklaması geldi. Galaxy J7 2016 serisi için yayınlanacak olan yeni Android Nougat güncellemesiyle beraber telefona ne gibi yeniliklerin geleceği de ortaya çıktı. Galaxy J7 2016 modeli için gelecek olan güncellemeyle beraber ilk olarak Samsung’un özelleştirmelerinin kullanıcılara sunulacağı bunun dışında Android Nougat işletim sisteminin özellikleri olarak bilinen, çoklu ekran, bildirim merkezi yenilikleri, gece modu, batarya grafik modu, yeni ayar menüsü, ikon değişiklikleri gibi tüm yeniliklerin Galaxy J7 2016 akıllı telefonlarına ekleneceği belirtildi.

Galaxy J7 2016

Yeni güncellemenin kesin olarak yayınlanacağı düşünülürken yeni güncellemenin tam net yayın tarihi konusundaysa bir açıklama yapılmadı. Şu an için sadece güncellemenin kesin olarak geleceğini biliyoruz. Bunun dışında güncellemenin geleceği net tarih içinde bir bilgi olmadığını ekleyelim. Sadece Galaxy J7 2016 modeli içinde değil bunun dışında diğer orta segment akıllı telefonlar içinde güncellemelerin yayınlanacağı belirtildi. Bunlara diğer J serilerinden modellerde dahil.

iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)