Meizu 16s Pro Üretimi Sürpriz Bir Şekilde Durduruldu

Fahri Gün 20 Nis 2020 Mobil 427  0

Teknoloji şirketlerinden Meizu, 16s Pro akıllı telefonuyla ilgili olarak önemli bir karar aldı. Telefonun üretimini durdurmaya karar verdi. İşte detaylar…

Akıllı telefon dünyasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Çinli teknoloji şirketlerinden Meizu, 22 Nisan günü yeni Meizu 17 serisini tanıtacak. İşte bununla ilgili olarak kritik bir karar aldı. Meizu 17 serisinin üretiminin aksamamasını isteyen Meizu, bu bağlamda şu an en fazla satılan akıllı telefonu olan Meizu 16s Pro modelinin üretimini sonlandırmaya karar verdi.

Meizu 17’den Beklentiler Büyük

Meizu 17 hakkında büyük beklentiler içerisinde olan Meizu markası, Asya pazarında önemli şirketlerden biri ve Meizu 16s Pro gibi tutulan bir modelin üretimini durdurarak önemli bir risk aldığı söylenebilir. Yine de Meizu görünen o ki Meizu 17 serisinden son derece umutlu.

Hata mı yoksa doğru bir karar mı?

Meizu 16s Pro gibi akıllı telefonlar Snapdragon 855+ yonga seti ve diğer yüksek özellikleriyle Meizu 16 serisinin gücünün hala etkileyici olduğunu göstermekte. Dolayısıyla bu ürünün durdurulması aslına bakarsanız kullanıcılar için pek avantajlı gözükmüyor. Yine de kesin konuşmak için henüz erken. Bu konu hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum alanından bizimle paylaşmayı unutmayın.
Etiketler: ,
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)