LG G7 ThinQ Telefonu İçin Özel Duvar Kağıtları Çıktı

Fahri Gün 05 May 2018 Mobil 441  0

Akıllı telefon dünyasının önemli markalarından LG, G serisine son olarak G7 ThinQ modelini ekledi. Söz konusu model için özel bazı duvar kağıtları yayınlandı. İşte detaylar…

LG, geçtiğimiz günlerde G7 ThinQ modelini resmen satışa çıkardı. Büyük bir ilgiyle karşılanan model üstün özellikleriyle dikkat çekerken, bugün de ürün hakkında özel duvar kağıtları yayınlandı. Cihazın çözünürlüğüne ve ekran oranına göre özel olarak hazırlanan bu duvar kağıtları çok hoşunuza gidecek.

LG G7, yukarıda da gördüğünüz gibi birbirinden farklı görüntülere sahip pek çok duvar kağıtı ile karşımıza çıkıyor. 33 FHD+ duvar kağıdı yayınlandı ve bu duvar kağıtları ücretsiz indirilebiliyor. Yani isterseniz aynı ekran boy  oranlarına sahip farklı telefonlarda da kullanabilirsiniz.

Duvar kağıtları kişinin akıllı telefonunu kişiselleştirebilmesi açısından çok önemli bir görev görüyor. Kullanıcılar tercihlerine göre duvar kağıtları seçebiliyor, böylece cihazlarının görüntüsünü ciddi oranda değiştirebiliyorlar.

LG G7 ThinQ çentikli yapısı nedeniyle eleştiriler almıştı

Çentikli tasarım ilk çıktığından beri epey konuşuluyor. LG G7 ThinQ modelinde de çentikli tasarıma yer verilmesi LG’yi eleştiri oklarının hedefi haline getirmişti. Çünkü şirket bu özelliği Apple’dan çalmakla suçlanıyordu. Şu günlerde LG ekibinden gelen bir açıklamada bu iddialar reddedildi ve LG’nin çentikli tasarımı çok daha önce planladığı ifade edildi.

Etiketler: , , , ,
Samsung Telefon Sektöründe Hindistan’da Yara Aldı
Realme 5 Pro Telefonu Ülkemizde Satışa Çıkar Çıkmaz Tükendi
Orta Segment 5G Telefonların Sayısı Epey Artacak!
Oppo Reno S Akıllı Telefonunun Özellikleri Paylaşıldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)