K8 Note

Lenovo K8 Note Serisinin Ne Zaman Ortaya Çıkacağı Görüldü

ibrahim KIZILIRMAK 28 Tem 2017 Teknoloji 697  0

Lenovo çok kısa bir süre içerisinde yaptığı etkinliklerle beraber yeni seri akıllı telefonlarını ortaya çıkaracağının haberlerini vermişti. Teknoloji devi tarafından yapılan açıklama sonrasında yeni akıllı telefon modelleri içerisinde uzun süredir konuşulan K7 Note modelinin yer alacağı da açıklanmıştı. K7 Note modelinin tam olarak nasıl özelliklere sahip olacağı konusunda bazı bilgiler verilse de tüm detayların açıklanmasının hala beklendiğini de biliyoruz. Bir yandan yeni seri akıllı telefonlar beklenirken markanın bundan sonraki modeli olacak olan K8 Note modeli içinde bazı iddialar konuşulmuştu.

Bu iddialara göre markanın henüz K7 Note modelini net olarak tanıtmadan K8 Note modeline geçtiği belirtilmişti. Şimdiyse K8 Note modeli için yeni iddialar ortaya çıktı. Bu kez telefonların ne zaman tanıtılacağı konusunda bazı bilgiler konuşulmaya başlandı. Lenovo India hesabı üzerinden paylaşılan yeni görsellerle beraber K8 Note modelinin tanıtım tarihi de açıklanmış oldu.

K8 Note

K8 Note Ne Zaman Geliyor?

Resmi sosyal medya hesabından yayınlandığı açıklanan bilgiye göre yeni seri akıllı telefonların tanıtımı için çok uzun süre beklemek gerekmeyecek. İddialara göre bu akıllı telefonların 9 Ağustos tarihinde tanıtılacağını göreceğiz. K8 Note modelinin Ağustos’un ilk haftasından sonra yapılması beklenen tanıtımla beraber telefonların tüm özellikleri de ortaya çıkmış olacak. Yeni seri akıllı telefonların tanıtımından sonra özelliklerin netlik kazandığını göreceğiz fakat şimdiden de belli başlı özelliklerin konuşulmaya başlandığını biliyoruz.

İlk olarak K8 Note modelinin içerisinde MediaTek MT6797 işlemcilerinin kullanılacağını göreceğiz. MediaTek işlemci modelleriyle beraber gelecek olan yeni akıllı telefonların RAM bellek miktarının ise 4 GB olması bekleniyor. Tüm bu bilgilerin K8 Note tanıtımında netlik kazandığını göreceğiz. Şu an yeni modelin kısa süre sonra yapılacak olan tanıtımında markanın başka sürprizlerinin olup olmayacağı ise merak konusu. Markanın sanal asistan gibi farklı teknolojileri içinde bu etkinlikte adımlar atılabileceği belirtiliyor.

Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları
Karanlık Mod Desteği Hakkında Bilmeniz Gerekenler
En İlginç Giyilebilir Cihazlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)