Motorola Moto X4

Motorola Moto X4 Fiyatları Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 28 Tem 2017 Mobil 738  0

Yeni modelleriyle akıllı telefon pazarında genişleyen bir sektör oluşturmaya başlayan Motorola, yeni seri akıllı telefonlarıyla beraber epey bir ilgi odağı olmayı başarmıştı. Son olarak Motorola Z2 Force akıllı telefonlarıyla beraber gündem olan markanın, amiral gemisi modeli de epey bir genişlemişti. Snapdragon 835 serisi işlemcilerle beraber maksimum performans ortaya koyan teknoloji devinin son olarak Motorola Moto X4 akıllı telefonları için hazırlıklarına başladığı ortaya çıkmıştı. Yeni seri akıllı telefonların özellikleri konusunda da belli başlı bilgiler verilmiş durumda. Son olarak Motorola Moto X4 modelinin fiyatı içinde bazı bilgilerin ortaya çıktığını belirtelim.

Motorola Moto X4 Ne Kadar Fiyatla Satılacak?

Yeni seri akıllı telefonların ilk olarak işlemci kısmında değişikliğe gittiği görülüyor. Snapdragon 630 serisi işlemcilerle beraber gelecek olacak yeni modelin, orta sınıfın amiral gemisi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ayrıca Snapdragon 660 beklentisi olduğunu da belirtelim. Bunun dışında bellek kısmında da 3 GB RAM seçeneği kullanıldığı görülüyor. Hem bellek kısmında hem de işlemci kısmında orta segmentin işaretleri görülüyor. RAM bellek kısmında 3 GB seçeneğinin kullanılacak olması hafıza konusunda pek bir seçim imkanı bırakmıyor. 32 GB standart depolama alanı sunacak olan Motorola Moto X4 akıllı telefonların ekran ve işletim sistemi konusunda da bazı bilgiler var.

Motorola Moto X4

Bu noktada yeni seri akıllı telefonların 5.2 inç ekran sunacağı belirtiliyor. 5.2 inç ekran boyutuna sahip olan modelin Full HD çözünürlük desteği sunması da bir başka ayrıntı olacak. 12 MP ve 16 MP değerinde kameralara da sahip olacak olan Motorola Moto X4 akıllı telefonlarının Android 7.1.1 işletim sistemine de sahip olması da bekleniyor. Tüm bu bilgilerin dışında telefonların fiyatları konusunda da sonunda yeni bilgiler geldi. İddialara bakacak olursak telefonların fiyatı 350 Euro olacak. Tabi bu rakamın tüm akıllı telefon pazarı için geçerli olup olmayacağı konusunda bilgiler yok. Ayrıca telefonların ülkemiz fiyatı da belli değil.

Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)