Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 Beklenenden Daha İddialı Olabilir

ibrahim KIZILIRMAK 29 Tem 2017 Mobil 714  0

Akıllı telefonların şahı olarak değerlendirilen yeni Galaxy Note 8 akıllı telefonları kısa süre sonra tanıtılacak. Seri üretimlerinin devam ettiği belirtilen akıllı telefonların tanıtımı içinde çok kısa bir süre kalmış olması yeni modelin detaylarının da hızla ortaya çıkmasını sağlıyor. Son olarak telefonların sistemleriyle ilgili bazı açıklamalarda bulunuldu. Yapılan bu açıklamalara göre Galaxy Note 8 modeli her açıdan mevcut amiral gemisi serilerini geride bırakacak. Bunun için teknoloji devinin birçok yenilik ve sistemsel değişiklikler yapacağı konuşuluyor. Son olarak Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının multimedya teknolojileri için yeni bilgiler paylaşıldı. Peki, bu detaylar neler? Galaxy Note 8 nasıl bir telefon olacak?

Galaxy Note 8 İçin Yeni Açıklamalar

Yeni amiral gemisinde sistemsel olarak değişiklik bazında birkaç oynama göreceğiz. Mesela telefonların RAM bellek miktarının artırılacağı bilinen değişiklikler arasında. Muhtemelen 6 GB standart modelin RAM bellek miktarını göreceğiz. Hatta bazı versiyonların 8 GB RAM bellek miktarına kadar yükselebileceği de yine verilen bilgiler arasında.

Bunun dışında telefonların işlemcilerinin ise sabit kalacağı iddiaları var. Özellikle Snapdragon 835 modeli üzerinde duruluyor. Fakat her ne kadar işlemciler sabit kalacak olsa da Samsung’un bambaşka artılar sunduğunu göreceğiz. Mesela telefonların multimedya yönünden çok daha başarılı olması bekleniyor.

Galaxy Note 8

Hem bağlantı teknolojiler konusunda hem de multimedya sistemleri konusunda bir akıllı telefondan beklenen düzeyin daha da üzerine çıkması beklenen modelin, akıllı kalem teknolojilerini de unutmamak gerekli. Öyle ki Note 8 içerisinde yer alan yenilenmiş S-Pen akıllı kalemlerinin işlevsel olarak da çok daha başarılı olması bekleniyor.

Birçok işlemi yerine getirebileceği gibi not tutmak, çizim yapmak gibi konularda da çok daha başarılı olacağı düşünülen yeni S-Pen özelliklerini de ekleyecek olursak Galaxy Note 8 akıllı telefonlarının çok daha başarılı olabileceğini söyleyebiliriz. Tüm bunlar ve daha fazla detayın ise tanıtımdan sonra karşımıza çıktığını göreceğiz. Tanıtıma kadar yeni bir açıklama ya da bilgi verilirse haberimizde bulabilirsiniz.

Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)