Kaliteli Ses Değiştirme Programları

Fahri Gün 17 May 2023 Teknoloji 164  0

Yeni yazımızda ses değiştirme programı arayanların yararlanabileceği uygulamalara maddeler halinde değinmekteyiz. İşte ses değiştirme yazılımları…

Günümüzde ses değiştirici programlarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunların arasında hem ücretsiz hem de ücretli olanlar bulunmaktadır. Ücretsiz hizmetler yeterli gelmekte ise ücretli programlara yönelik olarak ücret ödemeniz gerekmemekte olup, hemen aşağıda maddeler halinde hem ücretsiz hem de ücretli olarak kullanabileceğiniz ses değiştirme programlarına değinecek olursak;

VoiceMod

Sesinizi değiştirmenize imkan tanıyan program sayesinde mesela ince bir sesiniz var ise kalınlaştırabilirsiniz. Program sayesinde sesinizin normalde olduğundan daha kalın veya daha ince çıkmasını, daha havalı ve bariton bir sese ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Voice Changer

Programın içerisinde bebek sesinden ünlülerin seslerine kadar pek çok farklı ses değiştirme seçeneği yer alıyor. Mikrofon kullanıp ses dosyasını yüklemenize, metinleri sese çevirmenize imkan tanımakta olan Voice Changer, bu bağlamda kullanabileceğiniz kaliteli programlardandır.

Clownfish

Steam, Discord, Skype gibi platformlarla etkileşimli olarak sunduğu performans ile dikkat çeken Clownfish, işlemcinizi arka planda yormadan çalıştırmakta ve bu bağlamda size performans anlamında sorun çıkarmamaktadır. Programın canlı ses değiştirici özelliğinin yanında metni de sese çevirme özelliği bulunmaktadır.

 SuperVoice Changer

Ses dosyalarını düzenleme, kesme, canlı yayınlar esnasında anlık bir şekilde ses değişimi yapma gibi fonksiyonları bulunmakta olan SuperVoice Changer, popüler Android mobil uygulamalarındandır. Bunun yanı sıra ses kurgusu imkanı da sağlamaktadır.

AV Voice Changer Software Diamond

Ücretli bir program olan AV Voice Changer Software Diamond, 100 Dolar fiyat etiketine sahiptir. İçerisinde çok sayıda özel ses efekti yer almakta olan programın ücretsiz deneme sürümü de bulunmaktadır. Sesinizi canlı yayınlarda anlık olarak değiştirmenizi de sağlayan bir program olup bu bağlamda yayıncılar için de idealdir.

MorphVOX

Gerek ücretsiz gerekse ücretli özelliklerini kullanabileceğiniz bir program olup, çevrimiçi oyunlar esnasında anlık bir biçimde sesinizi değiştirmenizi, bunun yanında canlı yayınlarda da ses değişimi yapmanızı sağlamaktadır. Arka planda çok başarılı olarak çalışmakta olup, programın açık olduğunu dahi unutmanıza neden olmaktadır.

Voxal Voice Changer

Anlık bir biçimde ses değişimi yapma, ses dosyalarını düzenleme, özel ses efektleri oluşturma, sesinizi başka bir insanın sesine çevirme ve daha pek çok fonksiyonu bulunan Voxal Voice Changer programı aynı zamanda kullanıcıya düzenlemeler konusunda sunduğu avantajlar ile öne çıkmaktadır.

VoiceMeeter

Hem ücretsiz hem de çok sayıda fonksiyonu bulunan, bu bağlamda profesyonellere hitap ettiğini söyleyebileceğimiz bir programdır. ASIO, MME, KS, DX, WDM ve daha pek çok ses dosya formatını işlemenize, bunun yanı sıra canlı yayınlarda anlık bir biçimde ses değiştirmenize imkan tanımakta olan bir programdır.

Discord Voice Changer

APK olarak cihazınıza indirip kurmanız gerektiği için alternatif olarak değerlendirebileceğimiz bir program olsada, sonu gelmez ses efektleri ile son derece caziptir. Anlık olarak ses değiştirme, ses dosyalarını düzenleme ve daha pek çok özelliğe sahiptir.

Abandonware Anlamı ve Hakkında Bilgiler
Analog Cihazlar Hakkında Bilgiler
Motor Yağı Konusunda En Başarılı Markalar
Artırılmış Gerçeklik Tanımı ve AR Kullanılan Oyunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)