Northgard Oyununa Yüzde 70 İndirim Uygulandı!

Fahri Gün 08 May 2023 Oyun 163  0

Steam’de yeni bir indirim fırsatı ortaya çıktı. Sevilen video oyunlarından Northgard için yüzde 70 oranında indirim gerçekleştirildi. İşte habere dair tüm detaylar…

Northgard, gerek grafikleri gerek oynanış sistemiyle oyuncuların beğenisini kazanan, kemik bir oyuncu kitlesine sahip olan önemli oyunlardan biri ve şimdi yeni bir indirim fırsatıyla oyuncuları karşılıyor.

İskandinav temasına sahip bir oyun olan Northgard yapımında klanınızı şanlandırmaya, fetihler, ticaretler yapmaya çalışıyorsunuz. Bunun yanı sıra arazide gezinen dehşetli kurtlara ve zombi savaşçılara direnmeniz, devlerle dost olmanız veya onları mağlup etmeniz, Kuzeyin gördüğü en sert kışlara da dayanmanız gerekmektedir. Bu bağlamda yapım sizi büyük bir sınava sokmakta ve yeteneklerinizi test etmektedir.

Kendi yerleşiminizi kurmakta olduğunuz oyunda, kaynaklarınızı çok dikkatlice yönetmeli ve stratejik fırsatları da çok iyi değerlendirmelisiniz.

Fiyatı 84 TL’ye indi!

Northgard için uygulanan %70 indirim fırsatıyla birlikte oyun kısa süreliğine 84 TL’ye inmiş durumda. Böylece oyuna 16 Mayıs 2023 akşamına kadar çok cazip bir fiyattan sahip olabiliyorsunuz. Oyunun indirimsiz fiyatının ise 280,00 TL olduğunu, bu bağlamda dikkat çeken bir indirimin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunlarda Başarım Sistemi
Hogwarts Legacy: Secrets of the Restricted Section Tam Çözüm
Starfield Hileleri
Oyun Dünyasında Kapalı Beta Süreci Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)