iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X Türkiye Fiyatları Açıklandı!

Buğra Özçelik 15 Eki 2017 Mobil 594  0

Apple firmasının Eylül ayında Apple‘ın merkezinde yapılan görkemli bir törenle tanıtımını yaptığı iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X haftalardır en çok konuşulan akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Özellikle iPhone X bugüne dek satılan en pahalı iPhone olma özelliğini taşıyordu. Hal böyle olunca ülkemizde de bu telefonların hangi fiyatlarla satılacağı büyük merak konusu oldu. Gün itibariyle Apple Türkiye en yeni akıllı telefonlarının fiyatlarını açıklamış durumda…

 

 

Apple Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre 20 Ekim’den itibaren iPhone 8 ve iPhone 8 Plus raflarda yerini alacak. Fakat Apple‘ın gözdesi, yenilikçi tasarımı ve çerçevesiz ekran özelliğiyle Apple sevenlerini büyüleyen iPhone X için bir kaç hafta daha beklemek zorunda kalacağız.

 

 

Henüz raflarda göremesek de yeni iPhone modellerinin ülkemizde satılacağı fiyatlar belli oldu.

Apple resmi sitesinde yayınlanan bilgilere göre serinin en ucuz telefonu iPhone 8 64 GB hafızalı versiyonu 4199 lira olarak belirlendi. eğer iPhone 8‘in 256 GB hafızalı versiyonunu almak isterseniz ödemeniz gereken tutar 4999 lira olacak.

Eğer çift kameralı ve büyük ekranlı  iPhone 8 Plus modeli tercih ederseniz 64 GB olan versiyonuna 4799 lira ödemeniz gerekirken bu tutar 256 GB olan versiyonu için 5599 lira olacak.

Gelelim Apple firmasının göz bebeği olan iPhone X modeline. Ülkemizde bugüne dek satılan açık ara en pahalı telefon olmayı başaran iPhone X 64 GB hafızalı modelinde bile 6000 lira barajını aşıyor ve tam 6099 lira fiyat etiketine sahip oluyor. Eğer 256 GB hafızaya sahip olan iPhone X modelini almak isterseniz ülkemizde bir telefona verebileceğiniz en yüksek fiyatı vermeniz gerekecek, 6899 lira.

Etiketler: , , ,
Vivo Y52s 5G Teknik Özellikleri Belli Oldu
En İyi Selfie Kamerasına Sahip Akıllı Telefonlar ( Aralık 2020)
Kasım Ayının En İyi Android Telefonları
iPhone 12 Serisinde Sık Karşılaşılan Sorunlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)