İnternetten Video İndirmek İçin Kullanılabilecek Güçlü Metot: TubeGet

Fahri Gün 29 Nis 2019 İnternet 322  0

İnternette izlediğiniz videoları indirmek istiyorsanız hazırladığımız bu içerik size oldukça faydalı olabilir. Bu yazımızda pratik bir şekilde video indirebileceğiniz TubeGet yazılımından bahsediyoruz.


TubeGet yazılımı ile internetteki videoları indirebiliyorsunuz. Üstelik bu son derece basit. Gihosoft Tubget aracılığıyla ünlü video izleme platformlarından YouTube üzerinden bir video indirmek istiyorsanız ilk olarak YouTube video bağlantısını kopyalayın ve Gihosoft TubeGet içerisine yapıştırın. Ardından video çözünürlüğünü seçip İndir butonuna tıklayınız. Böylece YouTube üzerinde yer alan bir videoyu cihazınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Kısıtlama olmadan indirin!


Videoları TubeGet aracılığıyla indirmenin avantajlarından biri herhangi bir video kısıtlamasının söz konusu olmaması. Mesela 60 FPS 1080p çözünürlüğündeki bir YouTube videosunu yine aynı kalitede indirebilmeniz mümkün.

Farklı platformlarda da kullanılabiliyor


Bu işlemler yalnızca YouTube platformu için geçerli değildir. Aynı zamanda Dailymotion ve diğer video izleme ağlarındaki video linklerini de aynı şekilde kopyalayıp yapıştırarak yapabilirsiniz.

Programın başlıca özellikleri:


4K video indirme desteği
Çalma listesi edinme
Maksimum indirme hızı 4 Mbps
Etiketler:
Fiber İnternet Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Bigo Live Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Twitter Hesabını Linkedin Hesabına Çevirme Yöntemi
Stalk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)