İnternetten Program Kullanmadan Video Kesme Yöntemi

Fahri Gün 08 Eyl 2017 İnternet 766  0

İnternet üzerinde program kullanmadan videoları kebelirsiniz. Bunun için size uzun zamandır açık olan bir siteyi önereceğiz ve kesme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Günümüzde insanların en fazla ilgi gösterdiği programlardan birisi de video kesme programları. İnternetten indirilen videoları kesmek için insanlar genelde program indirip kuruyorlar. Oysa program indirmeden tarayıcı üzerinden kolaylıkla kesme işlemini yapabiliyorsunuz. Bunu sağlayan, uzun süredir aktif olan güvenli bir internet sitesi var. Sitenin bağlantısı şu şekilde tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp girin : online-video-cutter.com/tr/

Siteye girdiğinizde Dosyayı Aç butonuna tıklayın ve ardından kesmek istediğiniz videoyu seçin. Videoyu seçtiğinizde siteye yükleneceği için bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu bekleme süresi videonuzun boyutu ile doğru orantılıdır. Video yüklendikten sonra yapmamız gereken şey ise son derece basit; Kesmek istediğimiz alanı seçiyoruz ve sağ alttaki Kes butonuna tıklıyoruz. Ardından da İndir butonuna tıklayıp kırpılmış videomuzu indiriyoruz.

Etiketler:
Dinamik IP ile Statik IP Arasındaki Farklar
Twitter’a Yeni Başlayanların Uygulayabileceği İpuçları
YouTube Çok Konuşulacak Bir Özellik Kazanacak
Facebook’ta Fotoğraf Yedekleme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)