İnternetten Program Kullanmadan Video Kesme Yöntemi

Fahri Gün 08 Eyl 2017 İnternet 561  0

İnternet üzerinde program kullanmadan videoları kebelirsiniz. Bunun için size uzun zamandır açık olan bir siteyi önereceğiz ve kesme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Günümüzde insanların en fazla ilgi gösterdiği programlardan birisi de video kesme programları. İnternetten indirilen videoları kesmek için insanlar genelde program indirip kuruyorlar. Oysa program indirmeden tarayıcı üzerinden kolaylıkla kesme işlemini yapabiliyorsunuz. Bunu sağlayan, uzun süredir aktif olan güvenli bir internet sitesi var. Sitenin bağlantısı şu şekilde tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp girin : online-video-cutter.com/tr/

Siteye girdiğinizde Dosyayı Aç butonuna tıklayın ve ardından kesmek istediğiniz videoyu seçin. Videoyu seçtiğinizde siteye yükleneceği için bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu bekleme süresi videonuzun boyutu ile doğru orantılıdır. Video yüklendikten sonra yapmamız gereken şey ise son derece basit; Kesmek istediğimiz alanı seçiyoruz ve sağ alttaki Kes butonuna tıklıyoruz. Ardından da İndir butonuna tıklayıp kırpılmış videomuzu indiriyoruz.

Etiketler:
Twitch Yayını Sırasında Cinnet Geçiren Ünlü Yayıncı Banlandı
Facebook ve Google’da Konum Paylaşımı Yapma İşlemleri
WhatsApp’ta Konum Gönderme İşlemi
TikTok Üzerinde Fenomen Hale Gelmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)