Bandicam Nedir Kayıt Nasıl Yapılıyor?

Fahri Gün 09 Eyl 2017 Teknoloji 722  0

Bandicam’in ne olduğunu ve ne işe yaradığını anlatıyoruz.

Bandicam bilgisayarlar için geliştirilen ücretsiz olarak kullanılabilen yardımcı uygulamalardandır. Temel işlevleri kayıt yapmak ve FPS göstermektir.

Bandicam, özellikle oyun videoları çekip YouTube platformuna yükleyenlerin epey işine yarıyor. Uygulamayı indirip çalıştırıyorsunuz ve artık aktif hale geliyor. Minimize moda alıp bir oyuna girdiğinizde sol üst bölümde yeşil renkte rakamlar göreceksiniz. O rakamlar FPS’yi ifade ediyor. Kayda başlamak için ise F12 tuşuna basıyorsunuz. F12 tuşuna bastığınızda oyun içi video kaydı başlıyor. Tekrar F12’ye bastığınızda da kayıt sonlanıyor ve uygulamanın varsayılan çıktı bölümüne videonuz gönderiliyor.

Oyun Harici De Kayıt Yapabilirsiniz

Bandicam uygulaması sadece oyunlarda değil masaüstünde de video kaydetmenize yarıyor. Bunun için uygulamayı çalıştırın ve sağ üst köşede bulunan Rec yazısına tıklayın. Bunu yaptığınızda minik bir bar açılıyor ve bardan kırmızı ikona sahip Rec yazısına tıkladığınızda masaüstü kaydınız başlamış oluyor. Bu sayede masaüstü üzerinde bir video hazırlayıp internete yüklemek çok kolay oluyor.

Etiketler:
Bir Videoyu GIF’e Dönüştürmenin Püf Noktaları
Kablosuz Kulaklığa Rağmen Kablolu Kulaklığın Tercih Edilmesinin Nedenleri
Steam’in Meşhur İndirim Döneminde Son Günlere Girdik
Google My Maps Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)