Huawei Y8S Akıllı Telefonu Çentik Tasarım İsteyenler İçin Geliyor

Fahri Gün 25 Nis 2020 Mobil 487  0

Çentikli ekran tasarımına sahip akıllı telefonlar artık eskimeye başladı. Ancak Huawei buna rağmen hala çentik tasarım kullanmaktan hoşlanan kullanıcılar için Y8S telefonunu üretiyor.

Yeni Y8S akıllı telefonuyla ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Çentikli ekrana, makul özelliklere ve uygun bir fiyata sahip olan Huawei Y8s akıllı telefonu hakkında bilgiler netleşmeye başladı. Telefonun tanıtımının bu yıl içerisinde yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Cihazın 2020 yılının sonbahar ayları içerisinde resmen tanıtılması ve yılın sonuna doğru da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kirin 810 Yonga Seti , Çift Arka ve Ön Kamera

Gelen bilgiler Huawei Y8s akıllı telefonunda Kirin 810 yongo setinin kullanıldığını gösteriyor. Ana kamerasının da 48 Megapiksel olduğuna yönelik bilgiler bulunuyor. Arka kısımda ikili kamera yapısıyla gelecek olan Y8s aynı zamanda iki adet selfie kamerası da içerecek. Böylece Huawei’nin tasarımdaki eksi puanı donanım tarafında güzel bir şekilde kapattığını söylemek mümkün. Burada asıl önemli olan nokta ise telefonun bir fiyat performans ürünü olacak olması.

Eski Ancak Değerlendirilebilir Tasarım

Yeni Huawei Y8s akıllı telefonu ekran çerçeve oranı bakımından ve çentikli tasarım kullanmasıyla tasarım tarafında eski bir ürün olsada bu tasarım yapısını seven kullanıcılar için tercih edilebilecek bir ürün olabilir.
Etiketler:
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)