Honor 10 İçin Android Pie Güncellemesi Resmen Başladı

Fahri Gün 07 Eyl 2018 Mobil 271  0

Huawei şirketinin alt markası olarak bilinen Honor, akıllı telefon kategorisindeki çalışmalarını sürdürmekte. Honor 10 için şimdi yeni bir güncelleme yayınlayan şirket, kullanıcılarını memnun edecek. 

Günümüzde Android akıllı telefonların özelliklerinin olduğu kadar yazılımsal nitelikleri de önemli. Telefonlar iyi donanımlara sahip olsalarda yazılımsal olarak geri kalmaları bir anlam ifade etmiyor. Honor 10, üstün donanım özelliklerine sahip akıllı telefonlardan biri olmasının yanı sıra şimdi aldığı yeni bir güncellemeyle yazılımsal olarak çok daha iyi bir hale geldi.

Honor 10 akıllı telefonu için Android Pie beta güncellemesi resmen çıkşınıı gerçekleştirdi. Günclelemenin boyutu son derece yüksek. 4.2 GB dosya büyüklüğünde sahip devasa bu güncelleme, cihazı Android 9.0 sürümüne kavuşturuyor. Beta süreci Çinli kullanıcılar için sunulmuş olup güncellemeye bir süreliğine yalnızca Çinli kullanıcılar ulaşabilecek. Testlerin sorunsuz olarak sonuçlanması halinde kısa bir süre sonra diğer ülkelere de tam sürüm halinde eklenecek olan güncelleme, Honor 10 kullanıcılarının en güncel yazılım deneyimine erişmesini sağlayacak.

Honor 10 özelliklerini hatırlayalım 

5.84 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekrana sahip olan Honor 10 modeli, Kirin 970 yonga setine sahip olmasının yanı sıra 3400 mAh bataryayla güç alıyor. 4 GB RAM’e ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olan Honor 10 akıllı telefonu, 24 MP + 16 MP olmak üzere çift arka kamera içeriyor. Ürünün ön kısmında ise 24 Megapiksellik Full HD çekim yapabilen kamera yer alıyor.

Honor 10 modelinin uzun bir süre daha çıkacak olan yazılımsal güncellemelerden faydalanması bekleniyor.

Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var
Mate 10 Lite Modeline İlişkin Sürpriz Bir Güncelleme Yayınlandı
J7 Pro Modeline Dair Yeni Güncelleme Yayınlandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)