Galaxy Tab S4 İle İlgili Yeni Gelişmeler Yaşanıyor

Fahri Gün 06 Haz 2018 Teknoloji 299  0

Samsung, Galaxy Tab serisine bir üye daha ekliyor. Serinin yeni üyesi Galaxy Tab S4 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte habere ilişkin detaylar…

Teknoloji devlerinden Samsung, uzun zamandır tablet kategorisinde Galaxy Tab serisini sunuyor.  Önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olan seriye şimdi de Galaxy Tab S4 modeli dahil oluyor. Galaxy Tab S4 hakkında geri sayım artık resmen başlarken cihaz ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Tab S4, Snapdragon 835 işlemci birimi ve 4 GB RAM içeren, üst seviye performansa dayalı bir tablet bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor. Model, 10.5 inç büyüklüğünde 2560x1600p çözünürlüğünde ekrana sahip. Ürünün çerçevesiz tasarıma sahip olduğu iddia ediliyor. Cihaz 64 GB arttırılabilir dahili depolama alanı sunuyor.

Özel kalemi ve kılıflı klavyesi ile sunulacak olan Tab S4, yazılım tarafında ise Android Oreo 8.1 işletim sistemi kullanacak. Zaman içerisinde yeni güncellemelerden de yararlanması bekleniyor.

Ürün üst segmentte epey iddialı olacak bu su götürmez bir gerçek fakat bu iddiada fiyat unsuru da son derece önemli olacaktır. Tablet kategorisine olan ilgi akıllı telefonlara nazaran çok daha az. Samsung bir fiyat belirlerken bunu göz önüne almak zorunda.

FPS Ölçmek İçin Kullanabileceğiniz Programlar
İnternete Bağlı Cihaz Sayısının Artması Güvenlik Riskini de Arttırıyor
Docx Uzantılı Dosyayı Açma Yöntemleri
Adobe Reader Benzeri Ücretsiz PDF Uygulamaları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)